Temat: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

Czy ktoś z naszych nadwornych elektroników podjąłby się wykonania dopałki Warp4 ? Jeżeli tak, to proszę o oferty cenowe i od razu zaznaczam, że nie traktuję tego w ten sposób, że ktoś ma robić tę dopałkę po kosztach, robocizna to czas, czas to pieniądz, w pełni to szanuję i rozumiem, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o odpowiedź za ile by się podjął wykonania.
Z mojej strony warunki/wymagania są następujące:

- ja dostarczam procesor - jest to: 65816-14 (obudowa 44-pin, czterorzędowa) i chciałbym aby procesor działał z taktowaniem na podobnym poziomie (ok. 14MHz)
- min. 1 MB pamięci liniowej pracującej z pełną prędkością CPU
- podłączenie dopałki niech będzie kwestią wylutowania starego CPU i podłączeniem w jego miejsce płytki z dopałką - tego już sam dokonam, od wykonawcy oczekuję jedynie zrobienia dopałki i przetestowania.

Osoby zainteresowane prosze o kontakt.

2

Odp: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

Mac chyba tylko Pasiu coś takiego potrafi...

3

Odp: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

tez wezme eglemplarz, dostarcze czesci jak kolega wyzej. dodatkowo chcuialbym przelacznik (dzielnik zegara?) /2 /4 /8 czyli 14/2 14/4 14/8

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

xxl: tak z ciekawości - po co Ci dzielniki zegara ?

5

Odp: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

tylko do testow, mysle, ze na "rynku" sa werpy np 4mhz. pisac i tak by trzeba bylo na 14mhz

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-06-25 12:20:51)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

6

Odp: Kupię lub zlecę wykonanie Warp4 (14?)

Też chciałem się dopisać do listy chętnych, z tą różnicą że nie posiadam tego procesora,
aby jednak nie wqrzać na forum poszukałem producenta i.t.p.
I tu jest problem, bo modele są 4 -

W65C816S8P-14
W65C816S8PG-14

W65C816S8PL-14
W65C816S8PLG-14

Z postu macgyver'a wynika ze chodzi o 44 piny, więc pozostają 2 modele.
Ktos podpowie?
W sprawie hardware jestem niestety lajkonikiem :|