Temat: Głośniki bezprzewodowe

Witam

Szukam szukam i nie mogę znaleźć głośników bezprzewodowych. Myk jest taki że nie chodzi mi o głośniki w pełni bezprzewodowe, tylko żeby prąd był normalnie z gniazdka, a sygnał leciał bezprzewodowo. Takich w pełni bezprzewodowych jest dużo, ale ja bym chciał po swojemu...

Czy ktos mi może polecić jakieś w cenie do 300-400PLN? To dla mamy, nie jest audiofilką wię nie muszą byc super-hiper-wypasne.

Aha, ewentualnie rozważam możliwośc kupienia takich na akumultorki/baterie i podłączenie zasilacza, jakoże sam nie dam rady tego zrobić, jak myślicie, ile elektronik by wziął za taką usługę?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Głośniki bezprzewodowe

Nie ma glosnikow w pelni bezprzewodowych!!

Chyba ze chcesz takie z akumulatorami od samochodu stojacymi obok i ladowac je raz na pare dni.
Nie wiem jak sobie wyobrazasz przesylanie takiej mocy bezprzewodowo. Chyba tylko mikrofale ;) musialbys tylko uwazac by nie przeciac wiazek zasilajacych ;)

Wszystkie tzw. glosniki bezprzewodowe dzialaj tak jak bys chcial czyli wymagaja wpiecia do gniazdka elektrycznego.

P.-S. a nie lepiej popracowac nad wkomponowaniem przewodow tak by nie byly widoczne - taniej - lepsza jakosc a do tego latwosc wymiany na lepsze w przyszlosci.

Ja mam pokoj okablowany duzo bardziej a nie widac ani jednego kabelka.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Głośniki bezprzewodowe

Ciekawy konkurs w sumie - kiero, trza przenieść w bałagan chyba...?

Sikor umarł...

4

Odp: Głośniki bezprzewodowe

Ta, chyba że to jest nagrodą w jakimś tajemniczym compo... ;P

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Głośniki bezprzewodowe

Ups, przepraszam zle spojrzalem, uprzejme prosze kierownictwo o przeniesieni, i obiecuje ze wiecej nie bede sie zachowywal jak gowniarz ;)

Pecus: dzieki, a mozesz jakies konkretne polecic? Kabel nie wchodzi w gre, to do innego pokoju ma byc i nie ma go jak polozyc.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio