26

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Coś często ten tekst słysze z ust wielu kobiet i powoli zaczynam zastanawiać się czy to dobrze czy też nie

;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

27

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

/me jedzie na forever4 i na kocerany
kto ze mna ?

moze i bym jechał na forever ale różnie być może...
nie wiem czy się do niego dorobię do połowy marca...
hmmm...
przy okazji chciałbym jednoznacznie zaprzeczyć iż ktokolwiek będzie rozpaczał z tak błahego powodu bla bla bla...
jakbym nie miał normalnych zmartwień...
hmmm....
kto chce do testowania bete neo2.0?
bo może mi się bardziej będzie chciało testować.
tylko napisz czy chcesz na pokey czy covox.
i piszcie coś cholera w tym beznadziejnym trackerze
bo covox compo będą wyglądać tak jak ostatnio. pin wystawił zjebane mody i neo się wysyfił.
"epiemu wyjebał jego tracker na jego komputerze" cheche. ponieważ jest mój to wiem dlaczego. pinek zamiast sobie instalować zegarki i proxesorki to powinien sobie wstawić neo na partycje mydosową jak sgtruktura programu tego wymaga. pisałem w instrukcji że za skutki odpalania neo pod spartą nie odpowiadam. a i tak musiałem ratować kompoty. pinek: na kocich ranach taki łaskawy nie będę. może dlatego że będzie obsługa dirów w sdx a może dlatego, że miałeś do mnie k**** wpaść a ciebie nima.
mam tylko nadzieję iż osobnik siedząca obok mnie jedzie z biusterem a nie z nami...
aha: kto chce byczą krew tudzież zbójnika? mam wtyczki u producenta :))
aha2: wasiek weź mój monitor bo chyba... bla bla bla...
kończe za tydzień wracam do szkoły i do stałego pościenia
blablabla.
ziend

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

... hehe :: biorąc pod uwagę styl wypowiedzi wydaje mi się, iż koleżanka M. ma około 13 lat, lecz wiem że ma aż 16 .... coś tu nie tak.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

... a i jeszcze to ... a AXE i tak jest starym zboczeńcem. . hi hi:_

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

... hehe :: biorąc pod uwagę styl wypowiedzi wydaje mi się, iż koleżanka M. ma około 13 lat, lecz wiem że ma aż 16 .... coś tu nie tak.

Pinokio, jakbyś ruszył tą swoją drewnianą makówką, i pomyślał. Nie 16, acz 17 lat mam już w tej chwili!  :twisted: Pracie bardzo mnei nie odmładzać. Odmładzać się będę, jak będę miałą 40.  :D


Poza tym nie wiem, czemu tak uważasz, siedź na swym drewnianym tyłku i się nie odzywaj. Aha, masz ode mnei zaproszenie na piwo :). A za co, to ci jeszcze powiem ;).

Paps -- .::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Ja oczywiście jadę! I mam nadzieję, że jeszcze troszkę ludzi z Wawy (może ktoś ze Slight`u wreszcie - oprócz X-a ofkors). Messy - pozdrówka!  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

32

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

oprócz X-a ofkors). Messy - pozdrówka!  :D

;( ;(   hlip hlip ...  to znaczy .... hlip hlip ;((  , że Mikuś .... hlip hlip.....  NIE CHCESZ MNIE JUŻ WiDZIEĆ! !!!   Buuuuuuuuuu!!!!!!!!   ŁEEEeeeeeeeeee!!!!    hlip hlip   buuuuu!!!!!    ... już mnie nie Lubisz ???     hlip!  hlip.  .... Teraz wolisz   ... Messy ??    hlip hlip!!!  BBBuuuu uuu uu uu!!   hlip. smark! :(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

33

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Aha, McM, ładne masz zdjątko... Ile ty wtedy latek miałeś?:)

Fotogenicznosc w tej rodzince jest norma, nie McMaster ? ;)

kurde tylko ja sie wylamuje?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

34

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

aha a tok wogole, to istnieje realna szansa, ze pojade na jakies 2 dni - HA!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

35

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

;( ;( hlip hlip ... to znaczy .... hlip hlip ;(( , że Mikuś .... hlip hlip..... NIE CHCESZ MNIE JUŻ WiDZIEĆ! !!! Buuuuuuuuuu!!!!!!!! ŁEEEeeeeeeeeee!!!! hlip hlip buuuuu!!!!! ... już mnie nie Lubisz ??? hlip! hlip. .... Teraz wolisz ... Messy ?? hlip hlip!!! BBBuuuu uuu uu uu!! hlip. smark!

Nie rycz IksRaj, nie rycz :) Baba jesteś, czy facet? ;) (kto to tam wie :lol:) Miker kocha też ciebie :D.

Ps. Mikerq, też pozdrawiam! :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

36

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

aha a tok wogole, to istnieje realna szansa, ze pojade na jakies 2 dni - HA!


O JEZUUU!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEE!!!!!! JA NIE CHCEEEE!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

37

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

xray napisał:
;( ;( hlip hlip ... to znaczy .... hlip hlip ;(( , że Mikuś .... hlip hlip..... NIE CHCESZ MNIE JUŻ WiDZIEĆ! !!! Buuuuuuuuuu..........

Oj, X-ray, dzieciaku!  ;)  Chodziło mi o resztę Lights`ów, którzy mogli by wreszcie się pokazać, może przedrą się przez te tabuny dzieciaków i plątaninę kabli, co???  :lol: Ty i tak wiem, że jeździsz, przynajmniej czasami. Jest OKI - może chusteczkę???  8)

Pe Es - Biuster - nie pyskuj

I Ty zostaniesz big endianem...

38

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

BUSTER!?? zmień sobie nick na BIUSTER - z pewnością bardziej do Cieie pasuje. Znów się będą gzić przez całe Kocerany; Messiah; pamiętaj - nastaw sobie budzik na kompoty ... hihihih;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Messiah; pamiętaj - nastaw sobie budzik na kompoty ... hihihih;-)

Nastawię, tym razem nie mam zamiaru spać ani chorować :D Pinokio, ja nadal wiszę ci browca, a ty mi skleć Atari! Trzymaj się, niech cie korniki nie zjedzą ;)

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

40

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

aha a tok wogole, to istnieje realna szansa, ze pojade na jakies 2 dni - HA!


O JEZUUU!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEE!!!!!! JA NIE CHCEEEE!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

co nie? co nie? zabiore kaska i owiedz, ze nie walniesz z nami kielicha.
foxu a ty bedziesz?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

41

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Nastawię, tym razem nie mam zamiaru spać ani chorować :D Pinokio, ja nadal wiszę ci browca, a ty mi skleć Atari! Trzymaj się, niech cie korniki nie zjedzą ;)

A po co ci atari skoro ledwo z grzybem sobie radzisz? sorry - to grzyb bez problemu radzi sobie z Tobą ;)
Hehe: Pinek, a pamiętasz jak nam groziła, że z nią nie wytrzymamy?! Jak widać sytuacja wykończyła ją doszczętnie ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

42

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Aha, McM, ładne masz zdjątko... Ile ty wtedy latek miałeś?:)

Fotogenicznosc w tej rodzince jest norma, nie McMaster ? ;)

kurde tylko ja sie wylamuje?

bo chyba mnie nie widziałeś...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

43

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

A po co ci atari skoro ledwo z grzybem sobie radzisz? sorry - to grzyb bez problemu radzi sobie z Tobą ;)

Epi, już ty wiesz co ja o tobie w tym momencie myslę. Razem z tym swoim Sqterem idźcie w pi*.*! A co do tego, że nie radzę sobie z grzybem to nie przesadzaj... Odezwał się ten, co będzie sieć zakładał metodą prób i błędów :?...

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

44

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

Fotogenicznosc w tej rodzince jest norma, nie McMaster ? ;)

kurde tylko ja sie wylamuje?

bo chyba mnie nie widziałeś...

kurde epi ty nalezysz do Rodziny? (przez duze R)
tylko niech zaden miker inei spiewa ze 'wszyscy atarowcy to jedna rodziny...' prosze...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

45

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

ALLELUJA!!! ZNOWU PICIE!!!
Fox'ie co ty na to zeby znow upic Bustera?

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

46

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

ALLELUJA!!! ZNOWU PICIE!!!
Fox'ie co ty na to zeby znow upic Bustera?

A upijajcie go! Będę miała w nocy spokój...  :lol:
Jeszcze wam za to kupię flaszkę ;)

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

47

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

ALLELUJA!!! ZNOWU PICIE!!!
Fox'ie co ty na to zeby znow upic Bustera?

A upijajcie go! Będę miała w nocy spokój...  :lol:
Jeszcze wam za to kupię flaszkę ;)

.::Messy::.

wiesz jak nas zaopatrzysz w etanol to my sie postaramy coby ci buster i tydzien nie przszkadzal :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

48

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

ALLELUJA!!! ZNOWU PICIE!!!
Fox'ie co ty na to zeby znow upic Bustera?

A upijajcie go! Będę miała w nocy spokój...  :lol:
Jeszcze wam za to kupię flaszkę ;)

Albo będzie jeszcze bardziej dokuczauuu, np. nabierze wielkiej ochoty na igraszki, albo przyjdzie do ciebie w nocy za zacznie rzoocac pawiami ??  albo kto wie co jeszcze jest w stanie wymyslic napruty Buster!    :D :D :D

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

49

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

albo kto wie co jeszcze jest w stanie wymyslic napruty Buster!    :D :D :D

Opowie kawał?  :twisted:  :twisted:  :twisted:

50

Odp: Kocerany 2003 - KTO I PO CO, ORAZ DLACZEGO

A ja sie nie dam spic. I co wy na to??? :D:D:D:D:D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)