1

Temat: Impreza fanów Gwiezdnych Wojen

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na warszawską (choć ogólnopolską) imprezkę fanów Gwiezdnych Wojen.

Info to jest o tyle ważne że jeszcze można wpłacać przedpłaty za uczestnictwo.
Info na:
http://www.coruscon.com/

Na imprezce są planowane różne bardzo ciekawe atrakcje np. wielu ciekawych gości (dyskusje), gry itp. Osoby posiadające dzieci również będą mile widziane :) (oczywiście wraz z nimi :)

Ja będę prowadził tam kilka punktów programu ? choć mam nadzieję że to Was nie odstraszy :P
Postaram się powiedzieć coś ciekawego o Atari ale to jeszcze nie jest do końca ustalone.
Jak będę wiedział coś więcej to dam znać.

Zapraszam :)

UPDATE:
Na konwencie CorusCon zaprezentuję między innymi temat pt. ?Historia komputerowych gier 3D - przez pryzmat firm Atari i LUCASFILM? na który w tej chwili mam przeznaczone ~4 godziny (dwie na zaprezentowanie omawianych gier oraz dwie na zarysowanie tła historycznego (wspomnę o dokonaniach firm Apple, Commodore, microsoft oraz wielu innych)).
Mam nadzieję że zainteresowałem Was :)

Niedługo zostanie opublikowany dokładny plan wszystkich atrakcji konwentu.

Next update:
info ze strony CorusCon: "zdecydowaliśmy przedłużyć możliwość wcześniejszej akredytacji (przedpłaty) do poniedziałku, 24 lipca." tu są szczegóły: http://www.coruscon.com/cc2006/akredytacja.html

Miejsce konwentu: Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 211 przy ulicy Nowy Świat 21a.
Data: 11 - 13 sierpnia 2006

Next update:
- Na konwencie będzie: znany wszem i wobec, lubiany i ceniony Staszek Mąderek. Oraz wielu innych gości specjalnych :)

Dygresja:
Ciekawe że temat historii gier stał się ostatnio jakoś dziwnie popularny. W tej chwili odbywa się trzydniowy konwent fanów Gwiezdnych Wojen Dagobah 2006 i tam również ktoś prezentuje temat historii gier (również podzielony na dwie części i dwa dni). Kilka tygodni temu odbywała się podobna impreza we Wrocławiu, gdzie również nie brakowało tego tematu :)

Należy podkreślić że jest to taki temat że aż trudno nie wspomnieć o Atari lub choć pokazać (omówić) kilka gier tej firmy (lub na jakimś sprzęcie Atari). Oczywiście zapewne nikt nie poświęcił tyle czasu firmie Atari co ja ? ale nie każdy ma takiego świra jak ja :P
I myślę że nie jestem w tym osamotniony ;)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2006-07-18 02:48:13)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P