26

Odp: TT czy Flakon???

Monsoft napisał/a:

Teraz co do Flaszki. Ja mialem sprzetowego Screenblastera II i dalo sie na nim popracowac w 1024x768, no ale z szybkoscia to juz nie bylo tak milo.

Ja działałem w 1024x768 w 16 kolorkach (tryb VGA, 100 Hz z interlejsem) i szybkość była akceptowalna. Na kompie robiłem edycję tekstów (Papyrus), programowanie (gcc), odbiór e-maili. Ale w 256 kolorach już było za wolno. Poza tym transmisja przez modem się trochę cięła, jeśli się dało ponad 38400, niestety.

KMK
? HEX$(6670358)

27

Odp: TT czy Flakon???

I to na "golym" Falconie? Czyli jak rozumiem z CT63 z TT-ramem, gdzie proramy z rzadka odwolywalyby sie do ST-ramu powinno to dzialac calkiem znosnie? 100 Hz w interlace to w gruncie 50 Hz bez przeplotu, wiec 15" LCD ktora dziala od 50 Hz powinna byc wowczas OK a i nie bedzie mrugac i meczyc oczy jak na CRT ;-) Dzieki!

MM: Prosiłem grzecznie. Zapraszam za tydzień.

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

28

Odp: TT czy Flakon???

Na gołym, ale jednak z małym dodatkiem w postaci external clocka 50 MHz dla video.

KMK
? HEX$(6670358)

29

Odp: TT czy Flakon???

drac030 napisał/a:
Monsoft napisał/a:

Teraz co do Flaszki. Ja mialem sprzetowego Screenblastera II i dalo sie na nim popracowac w 1024x768, no ale z szybkoscia to juz nie bylo tak milo.

Ja działałem w 1024x768 w 16 kolorkach (tryb VGA, 100 Hz z interlejsem) i szybkość była akceptowalna. Na kompie robiłem edycję tekstów (Papyrus), programowanie (gcc), odbiór e-maili. Ale w 256 kolorach już było za wolno. Poza tym transmisja przez modem się trochę cięła, jeśli się dało ponad 38400, niestety.

No w 16 kolorach to tak, no ale 256 to juz bylo nie tak milo