Temat: Kupię monitor

Kupię monitor kolorowy PHILIPS CM8833-II lub Commodore 1084S-D1/D2.
Oczywiście wiem, że istnieje Allegro. Po prostu jakby ktoś z Was posiadał akurat taki monitorek a chciałby go wymienić na środki płatnicze
to jestem chętny.

pomidor

2

Odp: Kupię monitor

hej!

Mam 1085s do sprzedania, ale on ma tylko złączkę DB9 z wejściem RGB+sync. (działał u mnie z Atari STe, Amiga, Sega Mega Drive, Sega Dream Cast). Ale taki pewnie Cię nie interesuje... bo zapewnie potrzebujesz takiego z wejściem chroma+luma.

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2006-08-16 13:58:39)

3

Odp: Kupię monitor

Seban: no szkoda, że to nie 1084s ... Wejście S-Video naprawde by się przydało - ale potrzebuję też RGB do vbxe. A Composite Video jest ? Prześlij mi jakieś fotki o ile masz możliwość .

pomidor

4

Odp: Kupię monitor

Hej!

Niestety nie ma composite to jego największa wada... zawsze sobie chciałem dorobić zewnętrzny dekoder... ale jakoś mi nie starczało czasu :(
Fotki wyślę Ci jutro bo monitor mam w pracy a aparat w domu.

pozdrawiam
Seban

5

Odp: Kupię monitor

Ja rowniez posiadam C1085S, Seban zadzialaj cosik moze, tez chcialbym podlaczyc do niego Atarka XE :) Duzy to naklad pracy i koszta?

bits received: 001000100010110000100010

6

Odp: Kupię monitor

Hej!

Kiedyś chciałem robić to... ale jak mówie nie znalazłem wolnego czasu:

http://www.qsl.net/dl2rcg/fbas-rgb.html

gość zrobił sobie to aby podłączyć sygnał composite to jakiegoś panelu TFT, ale głównym zadaniem tego układu jest po prostu rozbicie composite video na RGB + sync, dla monitorów 1084 i 1085 jak znalazł :)

wersja angielska: http://tiny.pl/7g7r

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2006-08-17 10:15:16)

7

Odp: Kupię monitor

Hmmm... może jeszcze ktoś chce sprzedać monitorek taki jak w pierwszym poście ?

pomidor

8

Odp: Kupię monitor

Hej Electron

moze chcesz philipsa - widziales go na majowca. Stereo, z rgb. Cena - powiedzmy dla Ciebie zgrzewka warki strong, paczka fajek mietowych + koszty kuriera.

Pasuje ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: Kupię monitor

Pasuje, podaj numer konta, reszta na priv. tpiorek na o2 pl   DZIĘKI !!!

Ostatnio edytowany przez electron (2006-08-18 13:43:26)

pomidor

10

Odp: Kupię monitor

hej!

czyli fotki mojego grata mogę sobie odpuścić :)

Seban

11

Odp: Kupię monitor

chyba tak, dzięki Seban - wolę PHILIPSA od 1085S :)

pomidor

12

Odp: Kupię monitor

Hej!

Oczywście jak najbardziej to rozumiem :) Nie ma problemu :)

pozdrawiam serdecznie
Seban/SLIGHT

13

Odp: Kupię monitor

OK, Sprawa zakończona, dzięki Lotharek. Monitorek działa - przeczyściłem go i wymieniłem trochę kondków (tak z racji wieku). Dodatkowo dodałem wejście S-Video (chroma / luma) , działa super :-)

pomidor

14

Odp: Kupię monitor

Spoko. Teraz to juz mozesz spokojnie vbxe wdrazac pod strzechy :-)


ps. Jell - zacznij pisac MK ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey