Temat: Pytanie z innej beczki :)

Hej, mam następujące pytanie: jaka jest struktura pliku bazy danych Lex Omega? Mam na myśli strukturę pliku *.TAP ( nie mylić z czym innym ;)) Co oznaczają poszczególne bajty w takim pliku? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a szkoda :( Z góry thx za info w tej sprawie

Loading... Please wait!

2

Odp: Pytanie z innej beczki :)

*.tap to nie jest przypadkiem rozszezenie obrazow, programow kasetowych dla emulatora zx spectrum?

3

Odp: Pytanie z innej beczki :)

... i C64.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Pytanie z innej beczki :)

To prawda, ale nie o takie pliki TAP mi chodziło :) Miałem na myśli pliki TAP z prawniczej bazy danych Lex Omega. Zbieżność rozszerzeń plików jest przypadkowa :)

Loading... Please wait!

5

Odp: Pytanie z innej beczki :)

Xan będzie wiedział. On chyba u nich pracuje. A jak nie, to na pewno u konkurencji.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Pytanie z innej beczki :)

Thx, Epi

Loading... Please wait!

7

Odp: Pytanie z innej beczki :)

mindfields napisał/a:

To prawda, ale nie o takie pliki TAP mi chodziło :) Miałem na myśli pliki TAP z prawniczej bazy danych Lex Omega. Zbieżność rozszerzeń plików jest przypadkowa :)

:-) tak wiemy.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-09-19 21:57:48)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...