1

Temat: Kupię gry na kaseciakach :)

Jak w temacie interesują mnie gry na kasetach do Atari, najchętniej oryginalne, składankami też nie pogardzę.

2

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

sikorsoft.internetdsl.pl - tam znajdziesz spis gier wydanych przeze mnie. Przy większej ilości możemy ponegocjować o cenie. Przewidywany czas oczekiwania: około 1-2 tygodnie (trzeba je przed wysyłką sprawdzić). Jakby co - prześlij maila.

Sikor umarł...

3

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

A ja mogę sprzedać 18 kaset (niestety prawie wszystkie bez pudeł), w tym:
- 8 oryginalnych: Piłkarski Poker, Kernaw, Misja + Fred (+opak), Lasermania + Robbo Konstruktor (+opak), i 4 inne, ztcp było tam chyba Fatum, Przemytnik, Mission Shark..., ale już nie mam jak sprawdzić;
- 4 z nagraniami z Radiokomputera i inną drobnicą;
- 6 składanek, zdaje się że w różnych Turbo, ale mój XC12 z Turbo Mapasoftu dziabał wszystkie.
Jeśli cię to interesuje, wal na maila. Cena do uzgodnienia.

Dodatkowo sam opak z gry "Dwie wieże". Kasetkę oddałem dawno temu Adeptowi.

Poszukam jeszcze, bo wiem, że miałem tego więcej.

Ostatnio edytowany przez epi (2006-08-23 15:05:13)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Epi - twoja oferta najbardziej mnie interesuje :), (niestety nie mam magneta z Turbo); a konkretnie:

8 oryginalnych: Piłkarski Poker, Kernaw, Misja + Fred (+opak), Lasermania + Robbo Konstruktor (+opak), i 4 inne, ztcp było tam chyba Fatum, Przemytnik, Mission Shark..., ale już nie mam jak sprawdzić;

Co rozumiesz przez "pudła" - opakowania na kasety, czy były to wersje pokroju Miecze Valdgira 2 (kaseta z pudełkiem (bez okładki) i pudło z instrukcją.

@ BTC - Czy te składanki wydała jakaś firma, czy są one domowej roboty?

@ Sikor - raczej podziękuje

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Hihi, no i jednak nie sprzedałeś? Dobrze zrobiłeś Q@s.

6

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

:), aha Epi ile chciałbyś za te 8 kaset?

7

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Q@sor napisał/a:

@ BTC - Czy te składanki wydała jakaś firma, czy są one domowej roboty?

Wszystkie kasety to składanki nieoryginalne (wtedy 90% rynku stanowiły właśnie takie kasety - no bo wyobraź sobie że nie można było kupić gry Pitstop na oryginalnej kasecie bo ... wersja kasetowa nigdy nie istniała, to w Polsce piraci przegrywali z dyskietek na kasety...eeh to były czasy)

8

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

No rozumiem, ale ja mam na stanie naście kaset firmy komputerowej "grubcio" - o coś takiego mi chodziło :)

9

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Pudło to po prostu opakowanie na kasetę. Reszty kaset rozumiem nie chcesz w ogóle? Najpierw się zastanów, jak chcesz to odebrać.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Epi interesują mnie nagrania z Radiokomputera, chętnie je kupię, podaj cene.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Q@sor, Rysiek: Niech będzie po 2,50/sztuka, wyjdzie okrągło przynajmniej.

Ostatnio edytowany przez epi (2006-08-27 11:50:47)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Kupię gry na kaseciakach :)

Epi - jak masz jeszcze te kasety - daj znać to zgadamy sie z odbiorem :)


EDIT:

Z chęcia kupię jeszcze joya, najlepiej od kogoś z krk :)

Ostatnio edytowany przez Q@sor (2006-09-23 13:46:29)