1

Temat: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Cheh nie wiem ktora to juz ale widze ze nikt nie zapodal tematu, a nie mozna dac umrzec nowej świeckiej tradycji.

Proponuję wstępnie datę 05.IV.2003  lub 12.IV.2003
(12 wiem ze to data Atariady a niektórzy pewnie sie wybierają) następny weekend po 12 odpada bo to już święta Wielkiej Nocy.
Proszę o szybkie decyzje, bo czasu goni.

Miejsce standardowo Dolce-Vita godz. 17 ALE!
przy ladnej pogodzie miejsce moznaby zmienic i pojsc w plener.
Sztab moznaby połączyc z Jajeczkiem wielkanocnym i zrobic fajny piknik.

grill browarki, itd  wtedy proponowalbym wcześniejszą porę spotkania.


Osobiście myślę, że im później tym może będzie cieplej i byłbym za tym plenerem, no ale

zastanówta się i piszta!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Osobiście mi pasują wszystkie 4 warianty :) :) :) :) ...ale ...

wybieram 12. plener, tylko:

1. kto załatwi plener :) ...hmmm dlaczego mi się plener z grayscale kojarzy ? :)
2. kto załatwi grilla ?
3. no i jeśli plener miałby byc poza warszawą ...to kto załatwi transport ?

plener rozumiem że mógłby być ewentualnie ostry z wariantem dwudniowym ? (leczenie)

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Dla mnie tez w sumie wsio radno, ale gdzie mialby byc ten plener?

4

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

plener ...let me see ....Anin, Świder, Otrębusy .... czy coś w tym rodzaju ? :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

[...]
Osobiście myślę, że im później tym może będzie cieplej i byłbym za tym plenerem, no ale
zastanówta się i piszta!

a moze zrobicie sztab tak kolo 20stego? kolejna edycje, etc? to bym sie wybral :)

6

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

plener ...let me see ....Anin, Świder, Otrębusy .... czy coś w tym rodzaju ? :)

Wybaczcie, ale u mnie odpada. Mam p*.* w domu z powodu remontu....

7

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Mnie osobiście odpowiada wcześniejszy termin, bo planuję wyjechać na Atariadę, ale mój skromny głosik pewnie niewiele zmieni :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

8

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

No nie wiem..... Wlasnie Twoj glos przewazyl na 5tego...  :lol:

9

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Pomyślta teraz trochu nad tym plenerem ;))    Świder odpada.  Anin ??  - niebardzo jest gdzie.    A może jednak jeszcze w tym miesiącu bedzie grana DolceVita ??  a plenery zaczniemy od prawdziwej pogody ??   po Kocich Ranach ??   Co myślicie ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

No i chyba na tym stanie.........

11

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Witam wszystkich  :)

Jestem tu nowy, jak również byłem nowym ?nabytkiem? na ostatnim ?kryzysie?  :)
Z racji tego że stali bywalcy (np. Samurai) zapraszali mnie i mojego kolegę ? bardzo chcemy się pojawić !
Chcę się dołączyć do głosu Wilson?a aby następne spotkanie odbyło się 5tego. Niestety ja nie będę mógł pojawić się w innym terminie.
Rozmawiałem z Zajacem i on też chętnie by się pojawił w tym terminie (mamy podobne ograniczenia czasowe) ? choć z nim to nic nie wiadomo poprzednio też miał być ...
Namawiałem również Alexa ale ten twierdzi ze jest zajęty ... zobaczymy może jeszcze cos z tego będzie, ale musimy szybko ustalić kiedy się umawiamy.

Co do pleneru to proponuję aby ustalić miejsce spotkania, czas wyruszenia (czekamy na spóźnialskich ?) oraz cel. Na dodatek należy to ustalić szybko bo termin jest tuż, tuż ...

Pozdrawiam wszystkich miłośników Atari !
Tomasz Cieślewicz ? Tdc lub niegdyś znany jako Alf

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

12

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Ok. !  Więc Stoi!   
Bez wydziwiania. Ustalam zatem datę next Sztabu na 5.04.2003r.
godz. 17:00  - w starej dobrej DolceVicie.   Dla tych co jeszcze nie byli knajpa ta znajduje się przy ul. ks. Skorupki przy ul.Marszałkowskiej (a ulica ta, bo nie kazdy wie) znajduje się między Hożą, a Wilczą (i jest do obu równoległa).
O plenerach i innych wiosennych innowacjach Sztabowych porozmawiamy przy piwku.

więc... po staremu.


A Ho J

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

No - ja też jestem za 5-tym i jak pogoda dopisze to również plener.
A kolegę Alfa to ja kojarzę z giełdy na Grzybowskiej - o ile to ty byłeś, to pojawiałeś się z niejakim PePe - którego kiedyś nazwałem Zwierzakiem!  :D  (kurde, ale ten świat mały) :!:   8)  :mrgreen:

Aha - A ja proponuję któryś z kolei sztab (może już nie ten) zorganizować w Podkowie Leśnej - takie małe SceneRY Remadium - co WY na to?

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Tzn. miałem na myśli Remedium - ech - w klawisze juz nie trafiam  :lol:

A powyższy pomysł proponuję przedyskutować już przy Królewskim na Sztabie - gdzie by on tam nie był.

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Dla mnie pomysł przedni! Ew. jakas knajpka pod Warszawa, coby byl i plener i miejsce do posiedzenia. Nie wiem jaka jest sytuacja w Podkowie, mozna ew. w stadninie koni w Kaniach (100m od Wilsona ;). Jest tak spoko knajpka z zarciem i pwskiem i do lasu blisko.....

16

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Dla mnie pomysł przedni! Ew. jakas knajpka pod Warszawa, coby byl i plener i miejsce do posiedzenia. Nie wiem jaka jest sytuacja w Podkowie, mozna ew. w stadninie koni w Kaniach (100m od Wilsona ;). Jest tak spoko knajpka z zarciem i pwskiem i do lasu blisko.....

spoko ... tylko jak stamtąd wrócić .... i jak tam dojechać ... boje sie o frekwencję ...

5-go w DV będę ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

17

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Tak samo jak ja od 10 lat dojezdzam do Wawy. Kolejka WKD. Ostatnia do Wawy po polnocy.

18

Odp: Sztab kryzysowy kolejna edycja

Chłopaki jeszcze ten jeden raz bez wydziwiania.  O plenerach porozmawiamy na Sztabie, a ten jeszcze raz spotykamy sie w DolceVita.
Jest troche osob, ktore nie wpadaja czesto tu na forum, a którzy poinformowani są o Dolce Vicie.  Jak się uda w tym miesiącu może być całkiem niezła frekwencja i może jakieś niespodzianki. (czyt. Nowe postacie)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor