Temat: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Jako, ze stalem sie szczesliwym farciarzem i po dlugim czekaniu nabylem Matrixa TC1006 - oddam w dobre rece dedykowana karte graficzna VME - Crazy Dots na Tsengu ET-4000. Dziala doskonale w TT-kach i Mega STE i kazdym innym Atari z VME ;-) Bezproblemowo mozna uzyskac np. 1024x768 w 256 kolorach przy 78 Hz i na TT dziala to przyzwoicie. W NVDI 5 sa do niej dolaczone dedykowane drivery. Do karty dolaczam orginalne drivery na dyskietce (polecam jednak NVDI - ze wzgledu na szybkosc). Cena? Trudno mi powiedziec, u nas to wieeelkie swieto jak sie pojawi karta VME (i to dedykowana a nie zewnetrzne pudelko z przejsciowka, jak NOVA), ale mysle ze 250 zl to bedzie uczciwa propozycja :-) Mozliwy odbior osobisty w W-wie, wysylka do ustalenia. Ponizej zdjecia karty:
http://nasdwoje.e9.pl/pictures/cd.jpg
http://nasdwoje.e9.pl/pictures/cd2.jpg

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Biore jesli zgodzisz sie wyslac poczta.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-10-09 11:41:39)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Nie ma problemu. W paczce proponuje a nie w kopercie babelkowej, tak "just in case" ;-) Ze swojej strony moge doplacic za opcje "ostroznie" zeby nie rzucali tym po poczcie. Reszte proponuje omowic na priv, OK? ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

4

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Adam, a do czego ci ta karta ? :D

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Do TTki :) Zajęte :D

Sylwiusz, wyslalem ci privmesga na forum.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-10-09 12:46:32)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

A nie masz takiej drugiej :)

Było miło :) Do widzenia.

7

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

adam: masz TTke !!??? :D

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

8

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Niestety mialem tylko jedna, jedyna ;-( Nie oddalbym, gdyby dzikim fuksem nie trafil mi sie Matrix w komplecie z TT-ka ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

9

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

sylwiusz a gdzie dorwales ta TT?

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-10-09 13:10:18)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

10

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Na je**** ;-) Wlasciwie to byl ladny komplet bo byla tam tez sieciowka PAM's NET na VME oraz 19" mono Protara (przypomnialem sobie jak piekny obraz i przyjemny dla oczu dawaly dobre monitory mono do Atari...), kupe literatury i oprogramowania - komputer nalezal do firmy, ktora robila jakis soft do Atari ST/TT/Falcona, ale jak wiekszosc niemieckich firm zwiazanych z atari zrezygnowali z tego biznesu pod koniec lat 90-tych... Fuksem akurat po tej aukcji jechalem w odwiedziny do siostry, a ze gosc mieszkal 50 km od niej a ja bylem samochodem, wiec nie bylo problemu zeby wszystko zabrac do Polski za friko ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

11

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

no to super, rzeczywiscie przyfarcilo :)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

12

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Gratuluję i miłej pracy!!!

Sikor umarł...

13

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Dzieki Sikor! Wreszcie mi sie udalo odzyskac "utracony raj" ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

14

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Fakt jest faktem, że TT-ka to jest to, a dobrze wypasiona TT-ka to już ;)

Sikor umarł...

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

sylwiusz: a sieciowki nie sprzedasz?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Ano to fakt, w srodku jeszcze jest AIX TT - na razie 32 MB TT-ram, ale zmienie SIMMY na 2x32 i bedzie 64 ;-) Wrzucilem sobie Minta i N.AES 2 (ktorego instalka byla na dysku TT-ki) i ladnie to chodzi ;-) Mase programow goscie zostawili na dyskach, musze to przejrzec czy nie ma tam jakowys "perelek" ;-) Tylko teraz troche poczekam sobie, bo musze kupic meska wtyke DB-15 zeby zrobic przejsciowke z VGA do Matrixa i jego DB-9 ;-) Co ciekawe na TT-ce chodzi moja ulubiona RPG - Fate Gates of Dawn - do tej pory nie spotkalem sie z gra, gdzie bylby wiekszy i bardziej zagmatwany swiat fantasy :-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

17

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Adam, na razie nie sprzedaje sieciowki, bo w komplecie byla jeszcze skrzynka z prowadnicami na 2x karty VME, brakuje mi tylko kabelka. Jesli nie uda mi sie takowego zdobyc lub samemu zrobic (moze byc troche roboty, w koncu troche pinow jest na VME ;-)) to wowczas karte tez wystawie na sprzedaz i o Tobie bede pamietal w pierwszej kolejnosci :-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

18

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

eeeee, Adamowi juz sie trafilo, moze teraz dla innych :) Sieciowka by sie przydala szczegolnie jak sie TTke uzywa do zastosowan zwiazanych z grafika gdzie trzeba tez i z PCta czasem skorzystac ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Kto pierwszy ten lepszy :P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

No wlasnie. Ty byles pierwszsy z karta ajak widzisz po postach ja jesegtm p ierwszy przy Necie :P

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

21

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

sylwiusz: mozesz ozdjęciować tą "skrzynkę z prowadnicami" - przydało by sie do atariki

do reszty dużoatarowców - zdjęcia wykonane przez sylwiusza są zajebistej jakości i proponowałbym (o ile ich autor pozwoli) dodać je w odpowiednim miejscu w atariki (oczywiście wraz z opisem karty)

sylwiusz: właśnie - gdybyś miał i chwilkę czasu i nieco chęci - wiadomości masz sporo ;) - może sie nieco nimi podzielisz w atariki? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

gdyby nie ta cena...
https://ssl.allegro.pl/item129237022_na … ri_tt.html


-Sikor pomysl na Atarynką

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

Vulgar: jakoś nie widze, ja jestem pierwszy :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

jellonek napisał/a:

sylwiusz: mozesz ozdjęciować tą "skrzynkę z prowadnicami" - przydało by sie do atariki

Chorobka, musimy poczekac na to jeszcze z 2 miesiace, bo chyba zostawilem ja u siostry, no ale co sie odwlecze... ;-)

do reszty dużoatarowców - zdjęcia wykonane przez sylwiusza są zajebistej jakości i proponowałbym (o ile ich autor pozwoli) dodać je w odpowiednim miejscu w atariki (oczywiście wraz z opisem karty)

Jasne, wrzucajcie, warto by bylo zeby Atariki uroslo - nie widze przeszkod zeby bylo jak Amiga Hardware Guide :-)

sylwiusz: właśnie - gdybyś miał i chwilkę czasu i nieco chęci - wiadomości masz sporo ;) - może sie nieco nimi podzielisz w atariki? ;)

Juz troche zaczalem (wrzucilem np. - troche nieudolnie - na szczescie ktos poprawil - zdjecie mojego ex-Matrixa TC1208 - teraz w szponach Sikora) i obiecuje w miare wolnego czasu uzupelniac to i owo :-) A wiadomosci bede mial coraz wiecej, bo dodatkowo trafilo mi sie kilkadziesiat sztuk najwiekszego czasopisma na ST/TT/Falcona - czyli ST Computer ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

25

Odp: [SPRZEDAM] Karte graficzna VME - Crazy Dots

AS... napisał/a:

gdyby nie ta cena...
https://ssl.allegro.pl/item129237022_na … ri_tt.html


-Sikor pomysl na Atarynką

Kupic komplet i sprzedac naswietlarke za 2899 :-P Gadalem z gosciem - TT-ka ma podlaczona przez przejsciowke karte graficzna ISA na ET-4000 w komplecie i o ile pamietam 32MB TT RAM. Moze warto ze sprzedawca pogadac, maja ponoc jeszcze jedna TT-ke ze studia na sprzedaz. To jest zreszta firma, ktora do niedawna wszystkie powazne prace wydawnicze robila na Calamusie i TT-kach. Nie wiem czy teraz przeszli na zupelnie inne DTP, czy tez kupili Maci i dzialaja pod Magic Maciem???

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!