1

Temat: Trzmiel

... chodzi mi raczej o HARDCOPY - to oczywiście soft do drukarki; bo samego Trzmiela oczywiście mam. Jeśli ktoś może pomóc..., bo płytki waska są nieco nikompletne, albo ja nie potrafię szukać  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Trzmiel

z tego co pamietam, hard copy robilo cholerne problemy przy drukowaniu (przynajmniej na mojej drukarce). sprobuj drukowac programem MEGAFONT II+ z pakietu XLEnt'u - zwlaszcza fajna opcja druku textu dowolnym atarowskim fontem.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: Trzmiel

>>>>zwlaszcza fajna opcja druku textu dowolnym atarowskim fontem.

... zwłaszcza, że chciałem pobawić się w drukowanie grafiki; przecież drukowanie txt czymś co z definicji służy do czegoś innego (GFX) jest czynnością, której nie powinno się wykonywać. Przynajmniej w tym przypadku  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Trzmiel

a kto powiedzial, ze MF II+ nie drukuje grafiki?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Trzmiel

O ile pamiętam to przy bootowaniu wciskało się jakiś klawisz (spację?) i wtedy uruchamiało się HrdCopy. Zobacz sobie w instrukcji. Chyba że masz piracką wersję.

6

Odp: Trzmiel

...JRG;- ok, tyle że ja nie bootuje tego z dyskietki, a trzmiela mam w postaci pliku, więc taka metoda jest zdecydowanie nieskuteczna.  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Trzmiel

No to masz piracką wersję. Waldi Ci sprzedał?

8

Odp: Trzmiel

przepraszam a co to jest trzmiel ? - czasami ten slang mnie przerasta :>

Ostatnio edytowany przez [e!]MWK (2006-10-26 17:31:59)

9

Odp: Trzmiel

http://atariki.krap.pl/index.php/Trzmiel

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-10-26 17:45:32)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

10

Odp: Trzmiel

poza tym - sam Trzmiel (ten już w postaci file) ma problemy z operacjami dyskowymi, z czego pamiętam - może zapisać/odczytać *.cpr, może zapisać *.gr8, ale nie może odczytać gr8 - czy jakoś tak. Wiem, że była to uciażliwa przypadłość. Objawy pod Sparta DOS X, nie wiem, jak pod innymi dosami :) - bo nie używam :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info