Temat: Destrukszon Flower

DESTRUKSZON FLOWER
Po wielkich trudach i znojach prezentujemy gierke, ktora ujrzec powinna swiatlo dzienne w pierwszej polowie '99 roku kiedy to u mnie w pokoju powstala wersja finalna tej gry. W projekt zaangazowany byl Koala wraz ze mna i Piorunem. Muzyka doszla od Sextona jako nowa jego nuta wtedy do obsluchu i sadze ze ona jest wielkim atutem tej gry. Przypomnielismy sobie o tej gierce jakis czas temu i na gg wyszla sprawa, ze ja powinienem miec wsrod dyskietek zrodla i cala gierke, ktora warto bylo by w koncu (po 7 latach z hakiem) puscic :) Od kilku dni po moich perypetiach ze sprzetem Atari znalazlem dyskietke Destrukszon Flower, ktora byla sformatowana - no i myslimy z Koala, ze dupa przepadlo ale szczesliwym faktem o 23.30, 31 pazdziernika po moim 5h szukaniu w szafkach znalazlem atr-a z ta gierka. Jako ze zrodla przepadly (to inna historia, ktora nam sie dzis przypomniala :) ) to puszczamy ta gierke w stanie takim w jakim powstala.
Gre te dedykujemy swietej pamieci Piorunowi, co jest zreszta napisane w textowce dolaczonej do gierki. Tak wiec to chyba wszystko :) hasla nam sie z gry ooczywiscie pogubily (do kolejnych plansz) ale powiem Wam, ze kto nas choc troche zna(l) jesli chodzi o BBSL drinker5 nie bedzie mial problemow z odszyfrowaniem wiekszej czesci z nich :) Tym niemniej mozna samemu sprobowac zagrac i przejsc dana plansze.
Zapraszamy do samodzielnego przejscia gry bo my jej przejsc teraz nie umiemy :) a plansze byly testowane w '99 :)
Zapraszamy do pobrania Destrukszona:
www.newlife.bielsko.com.pl/destruks.atr

BBSL'2006

BBSL drinker5 is still alive !!!

2

Odp: Destrukszon Flower

:-) Ulalala

Kurna, jak w to grać :) ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-02 17:32:51)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Destrukszon Flower

No łatwa to ona nie jest. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Destrukszon Flower

no i narazie wiemy ze jest najmniej 17 plansz - nie wiemy ile ich bylo :)

Ostatnio edytowany przez wawrzyn (2006-11-02 15:44:20)

BBSL drinker5 is still alive !!!

5

Odp: Destrukszon Flower

epi napisał/a:

No łatwa to ona nie jest. :)

zapewniam że wszystkie plansze są do przejścia:)

btw: jak mi się za młodu chciało tyle plansz układać:P

edit:
właśnie skończyłem gierkę: na osłodę dodam że msx na końcu gierki jest naprawdę niezły!

Ostatnio edytowany przez koala (2006-11-02 18:16:11)

6

Odp: Destrukszon Flower

zajawowe. wlasnie gram XD. fajnie muza przechodzi w techno w pewnym momencie. w ogole omfg cze warzyn & koala :D

7

Odp: Destrukszon Flower

Solo kope lat- mam nadzieje ze sie uda kiedys spotkac w wiadomym gronie :) wstepnie wybieramy sie na forever :)

BBSL drinker5 is still alive !!!

8

Odp: Destrukszon Flower

Koala: a masz te muzy gdzieś "poza" gierką?

Ew. czy możesz je sciąć, do ASMY by poszły. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Destrukszon Flower

miker napisał/a:

Koala: a masz te muzy gdzieś "poza" gierką?

Ew. czy możesz je sciąć, do ASMY by poszły. :)

Narazie niestety nie możemy znaleść samych tych modułów:( (możliwe że poszły się jeb*** razem ze źrudłówkami). Ale poszukiwania trwają...

10

Odp: Destrukszon Flower

ja poszukam muzyki w niedziele najwczesniej-moze sie uda znalezc gdyz mam dyskietkiz muzyka Sextona, Mr.MB, Vulkana i Cubesa. Spora ich czesc nie widziala swiatla dziennego, wiec w tym burdelu moim moze uda sie znalezc songi z DF - jak narazie wiemy ze walic sie poszly zrodla gry.

BBSL drinker5 is still alive !!!

11

Odp: Destrukszon Flower

Ej, Wawrzyn - co masz to podsyłaj! No, chyba że coś jest tajne... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Destrukszon Flower

hehe no na dyskietkach pisze bbsl top secret :)

BBSL drinker5 is still alive !!!

13

Odp: Destrukszon Flower

Donoszę uprzejmie, że Koala zamiast szukać modów w bałaganie softu to natchnienia poszukiwał w Spodku na koncercie Kultu. Choć może zrodzi się jakaś nowa muza ...

Ps  A swoją drogą to nie doczekał bisów bo by mu ostatni autobus odjechał ... a warto było ...

Żyję bo Bóg tak chciał.

14

Odp: Destrukszon Flower

No no:) donosiciel się znalazł:P A tak naprawdę to nie ja szukam modów tylko wawrzyn:) Mam nadzieje że je znajdzie bo z tego co pamiętam było tam naprawdę parę fajnych kawałków...

PS: Kult roolz:) nie ma to jak naj***ny kazik:D było zajebiście:D

15

Odp: Destrukszon Flower

Jak w to grać ??? Nie działa ani jeden klawisz/manipulator. Grę odpalam pod emulcem.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

16

Odp: Destrukszon Flower

ustawienia w emulatorze teraz spradzalem atari800winplus4.0 : Joysticks options - Arrows + RCtrl as fire  , w Advanced zahaczone w Keysets pierwsze 3 opcje
Keyboard options - Arrow keys only

i to wszystko gra sie klawiszami kursora pls L i K uzywanie liny i kilofa. I gra fruwa dobrze, wszystkie plansze sa do przejscia.

BBSL drinker5 is still alive !!!

17

Odp: Destrukszon Flower

Wawrzyn: i co - podeślesz te Top Secret muzyczki? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Destrukszon Flower

tak kabel juz mam :)

BBSL drinker5 is still alive !!!