1

Temat: Ku pokrzepieniu serc

ot ciekawostka, lista artystow ktrozy byli i sa nagrywani rowniez przy pomocy STkow.

http://woobiedoobie.com/MAGAZYN/STUDIO/artysci.html

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

2

Odp: Ku pokrzepieniu serc

* Kaja Paschalska
* Piasek
* Michal Wisniewski
* Ich Troje

Te pozycje są zarąbistą antyreklamą dla STków ;)

3

Odp: Ku pokrzepieniu serc

jaka antyreklama, co ty pleciesz znowu?

zauwaz ze w studio nie maja nic procz STkow...

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

4

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Jak Wiśnia albo Kaja Paschalska używali Atari ST(e) to ja mam pełną pogardę do tych modeli... i sobie ich nigdy nie kupię ! :lol:

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Rozumiem że ponieważ zarówno Wiśnieski jak i Paschalska używają sztućców, od dziś MacGyver będzie jeść palcami ;D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Adam, jadanie palcami to zaden obciach w zasadzie. Natomiast co do uzywania kompow to zarowno Kaja jak i Michaja uzywaja Pecetow a na pewno nie Atari. Prosze Cie Mac kiedy mam przyjechac na przeglad jakiego kompa uzyawasz ?!!? :D

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Vulgar: rozumiem ze zawsze jesz palcami? W restauracji też?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Ku pokrzepieniu serc

vulgar: ale oni napewno nie używają PC-ta tej samej marki co ja - SL Computer :P SL jest tylko w Olsztynie :P

9

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Widzę że towarzystwo "doborowe" (blah), ale przynajmniej nie wybrzydzajcie - Atari Rulez ! :)

10

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Nie panikujcie tak: strona z której pochodzi ten link (czyli Woobie-doobie) dotyczy jednego z najbardziej rewelacyjnych polskich zespołów.

Wiem coś na ten temat, ale nie powiem :D :D :D
Oczywiście powiem: jest to zespół który zaczynał od Atari ST a potem Falcon (dziś MAC). Był to wtedy bardzo atarowy zespół. W tych czasach kiedy działał na ST to Pan D. Kapelmann (nie pamiętam pisowni) był przedstawicielem Yamahy (europa) i wyróżnił właśnie ten zespół jako reprezentantów Yamahy !

Miałem przyjemność i zaszczyt przeprowadzić wywiad z kompozytorem tego zespołu.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

11

Odp: Ku pokrzepieniu serc

chinka cziko-czikolinka, atari st je je je :)

12

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Ja tam widze, tylko listę artystów  (w wiekszosci wokalistów) którzy nagrywali swoje piosenki w Woobie Doobie Studio i co oni mają do atari ???

to, że studio na wyposarzeniu ma Atari Mega STE  (jako sequencer midi)  ???
ide o zakład, ze to tylko napis na stronie coby lista wyposarzenia była dłuższa, a atary leżą i sie kurzą.

poza tym nikt wokalu na atari nie bedzie rejestrowal ... 

vilgar powiedział: "zauwaz ze w studio nie maja nic procz STkow..."

a Pro Tools 24 Mix Plus (64 track) to pewnie na atari stoi ... ?



tu macie prawdziwego atarowego artyste ...

i link do strony prawdziwego atarowego artysty - http://www.xorceria.com/artur/

Ostatnio edytowany przez xray (2006-11-01 19:19:01)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Ku pokrzepieniu serc

xray napisał/a:

Ja tam widze, tylko listę artystów  (w wiekszosci wokalistów) którzy nagrywali swoje piosenki w Woobie Doobie Studio i co oni mają do atari ???

to, że studio na wyposarzeniu ma Atari Mega STE  (jako sequencer midi)  ???
ide o zakład, ze to tylko napis na stronie coby lista wyposarzenia była dłuższa, a atary leżą i sie kurzą.

poza tym nikt wokalu na atari nie bedzie rejestrowal ... 

vilgar powiedział: "zauwaz ze w studio nie maja nic procz STkow..."

a Pro Tools 24 Mix Plus (64 track) to pewnie na atari stoi ... ?

tu macie prawdziwego atarowego artyste ...

i link do strony prawdziwego atarowego artysty - http://www.xorceria.com/artur/

Tutaj jest cos ze tak sie wyraze bardziej okrzesanego:

http://tamw.atari-users.net/mp3tim.htm


A Pro Toolsy zapewne chodza pod emulatorem ;P

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

14

Odp: Ku pokrzepieniu serc

xray napisał/a:

ide o zakład, ze to tylko napis na stronie coby lista wyposarzenia była dłuższa, a atary leżą i sie kurzą.

To nie, nie i jeszcze raz nie !

Jak już mówiłem to starzy Atarowcy. Co prawda teraz straciłem z nimi kontakt, ale pod koniec lat 90. na medze chodził Notator, który (jak twierdził mój kolega) miał większą funkcjonalność w MIDI od Pro Tools (oczywiście dotyczy tamtej wersji ? jak jest teraz: nie wiem).
Jednego możecie być pewni Atari nie stoi tam jako podstawka pod kwiatki (zapewne tak jak w innych studiach nagraniowych jest więcej sprzętu a nie podstawek :P).

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

15

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Pod koniec lat 90. nowością był Windows 98, a Vasco dopiero o 2-3 lat jeździł na zloty.

16

Odp: Ku pokrzepieniu serc

Ale i tak byl stary... ;)