Temat: Dziesięć Lat minęło...

Wczoraj nie mogłem usnąć i tak sobie rozmyślając coś sobie przypomniałem...

W marcu 1993 roku, dziesięć lat temu, napisałem swój pierwszy moduł CMC na atarynce. Kurcze, szok...

I wiecie co... nie przypuszczałem, że w 2003 roku nadal (tak jak wczoraj...) będę siedział przy mojej starej i wysłużonej już atarce usiłując sklecić kolejny utwór aby co nieco (pewnie znowu nieskutecznie, he he) skrócić dominację "Porażki". Cieszę się, że okazałem się fałszywym prorokiem upadku Sceny Atarowskiej. I cieszę się, że nasza muzyka atarowska dalej gra...

Za kilka dni jedziemy na Forever Party, jak za starych dobrych czasów do Ornety... I znowu wróci stara dobra atmosfera. Radość.

Super.

Scena nie umrze.

2

Odp: Dziesięć Lat minęło...

Heh dziadku... 

co tu dużo mówić... chyba już czas umierać ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Dziesięć Lat minęło...

ehh dzieci ...pamiętam jak wiele lat przed wojną w zatoce perskiej składałem pierwsze kawałki na softsynthu ..potem w Future Composerze ... a potem przyszedł kataklizm i zniszczył wszystkie moje trackery ;)

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Dziesięć Lat minęło...

BTW. Pół litra na noc i śpisz jak niemowlak :). Albo trzeba jakąś jurną sąsiądkę zapoznać, żeby wyciągała wszystkie siły z człowieka ... ;)

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Dziesięć Lat minęło...

Ale coby Grzesiu nie mówić to chyba najaktywniej przez ostatnie 10 lat męczysz nasze uszka prostokątem.

Dakujem i prosim o jeszcze.

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: Dziesięć Lat minęło...

Ale coby Grzesiu nie mówić to chyba najaktywniej przez ostatnie 10 lat męczysz nasze uszka prostokątem.

Dakujem i prosim o jeszcze.

Dzięki.

Siadam jutro do RMT. Może coś z tego będzie wreszcie, bo mam więcej czasu teraz...

7

Odp: Dziesięć Lat minęło...

TO fajowo ...jesli wybierasz sie na sztab to badz tak mily i nagraj to co zrobisz na dyskietke.

All I hear is the sound of me falling on the ground

8

Odp: Dziesięć Lat minęło...

Wczoraj nie mogłem usnąć i tak sobie rozmyślając coś sobie przypomniałem...
[...]

Grzesiu, zamiast rozmyslac przypomnialbys sobie mpt'ka i napisalbys jakies msx'y do mental age (bo x-ray'owi sie nie chce albo nie ma czasu) ;) ... mysle, ze muzyka do gierki po 10 latach 'f-1 f-2 f#2' .. bylaby dobrym podsumowaniem Twojej muzycznej 'tworczosci'. co Ty na to? jakby co prv.

Odp: Dziesięć Lat minęło...

Muzę będziemy robić z Xrayem po party, bo już coś gadaliśmy na ten temat... Tak że będzie Xrayowo-Gregowo. A na party... będzie <stary>

10

Odp: Dziesięć Lat minęło...

a czemu jeszcze nie Samurajowo ;)