1

Temat: Symulator Boinga

Nie na Atari, ale przyznacie, ze wymiata:
http://tiny.pl/rjcf

2

Odp: Symulator Boinga

No i prawie za darmo ;)

3

Odp: Symulator Boinga

aukcja wisi juz ponad 3 tygodnie ;)

Ciekawe czy problemem jest bardziej cena czy...rozmiary? :D

ogólnie to k...a jesień idzie!

4

Odp: Symulator Boinga

mysle, ze na muzulmanskim rynku poszloby od reki :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Symulator Boinga

Tu nie ma co się śmiać. Kolesie z 9/11 trenowali na drewnianych modelach, jakby mieli takie coś do dyspozycji to strach pomyśleć. Takie urządzenia nie powinny wychodzić poza szkoły lotnicze itp.

6

Odp: Symulator Boinga

hmm, a mi się zdawało że ci terroryści to się zapisali do szkołki latania normalnie...

7

Odp: Symulator Boinga

laoo napisał/a:

Kolesie z 9/11 trenowali na drewnianych modelach

Mad_Lamer napisał/a:

hmm, a mi się zdawało że ci terroryści to się zapisali do szkołki latania normalnie...

Jedno nie wyklucza drugiego. ;)

Ostatnio edytowany przez drac030 (2006-11-07 23:47:07)

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: Symulator Boinga

trenowali..ale wiele by nie zdziałali jakby nie było kogos kto im te wiedze przekazał.
Bez fachowej wiedzy i instruktora to mogli sobie do u.....j śmierci machać kijem od szczotki udając, że to ster lub drążek przepustnicy.


Latanie to niezła frajda a sam symulator to fajna sprawa dla tych którzy z róznych przyczyn nigdy nie bedą mogli zasiąść za sterami prawdziwego samolotu.   :)

Ostatnio edytowany przez szary331 (2006-11-07 23:54:20)

ogólnie to k...a jesień idzie!

9

Odp: Symulator Boinga

Symulator to nic ! :)
Do mnie zgłosił się taki jeden (Fathi) co wyciąga dywanik i się co chwilę modli do słońca.
Chce abym mu zmodyfikował oprogramowanie. I nie ma tu nic dziwnego ale do czasu...
W programie budujemy domy: ściany, okna, drzwi, ustawiamy meble itp.
Następnie ustawiamy nadajniki i odbiorniki. Program za pomocą kilku metod sprawdza rozchodzenie się fal radiowych.
Wszystko fajnie ale wraz z Bzykiem zastanawiamy się że może jednak chodzi o inne fale... 8-o
Ten program to też symulator ? a jaki przydatny :D

Pozdrawiam !:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

10

Odp: Symulator Boinga

Tak tak Nosty pokazywałem już ten symulator lotów dość trochę czasu wstecz żonie jak chciałem zorientować się o różnego rodzaju fliperach itp. Może kupię wkrótce dom i miałbym gdzie wstawić, ale raczej będę robił wyprzedaż bo brak kasy ...

Żyję bo Bóg tak chciał.