1

Temat: Adam Małysz - fan Atari

Po zwycięskim turnieju w Predazzo Adam Małysz przyznał poza anteną dziennikarzom że jego wymarzoną nagrodą za mistrzostwo świata byłoby Małe Atari Ze Stacją z Full RAMU i kompletem demek ....polskich ...


A tak na poważnie...żebyście widzieli co się dzieje teraz w Wawie. kibice na rondach ...flagi...klaksowny (przynajmniej tutaj umnie na Tarchominie)

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Adam Małysz - fan Atari

No... nie tylko u Ciebie.
Nie tylko Ty mieszkasz na Tarchominie ;) .

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Adam Małysz - fan Atari

w Karku też euforia sięga szczytów [Tatr :)]....

No właśnie chłopaki! POZDROWIENIA Z KRAKOWA ;)

A tak swoją drogą, to ja też chcę ATARII!!!!! Pinokio mi obieeeeecaaaał!!  :cry:  :cry: Ja kceeeeee Ataaaariiii!!! ;)

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

4

Odp: Adam Małysz - fan Atari

No... nie tylko u Ciebie.
Nie tylko Ty mieszkasz na Tarchominie ;) .

SOMSIAD ??????

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Adam Małysz - fan Atari

SOMSIAD ??????

Zapraszamy państwa na program pt. Zerwane więzi... Tak oto Samurai odnalazł Pecusia :D

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Adam Małysz - fan Atari

zagrlbym w port malysza na malym ataraczku, tylko kto zrobi opengl na antica/gtia ;-) ??

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: Adam Małysz - fan Atari

No... nie tylko u Ciebie.
Nie tylko Ty mieszkasz na Tarchominie ;) .

Heh ...i jeszcze ani razu się na sztabie obywatel nie pojawił??? WSTYD

... popraw się ...

... dzieci patrzą i czytają :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

8

Odp: Adam Małysz - fan Atari

Wstydze sie!

Mialem byc na ostatnim, ale wypadl w dniu, kiedy to bylem wlasnie w Augustowie (a musialem).
Bede za to na nastepnym, aby nie wypadl 7 marca, bo swiadkuje na slubie na drugim krancu polski....

A co do sasiadow, to zapraszam serdecznie do siebie na Van Gogha, mamy tu kupe Atarynek, MEGE, Peceta, Dreamcasta, prawdziwego Flippera itp ;) - nie da sie nudzic.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

9

Odp: Adam Małysz - fan Atari

Wstydze sie!

Mialem byc na ostatnim, ale wypadl w dniu, kiedy to bylem wlasnie w Augustowie (a musialem).
Bede za to na nastepnym, aby nie wypadl 7 marca, bo swiadkuje na slubie na drugim krancu polski....

heh ..jest 8-go marca

All I hear is the sound of me falling on the ground

10

Odp: Adam Małysz - fan Atari

heh ..jest 8-go marca

Ironia losu....  :twisted:  Ale w sumie pecuś powiedział : Byle nie 7-ego. No to jest 8-ego ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Adam Małysz - fan Atari

Kuna no.... napisalem 7, bo zazwyczaj sztab byl w piatek - swiadkuje wlasnie 8... tyle, ze ze stolycy wyjade juz 7.
No coz - nastepnym razem :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

12

Odp: Adam Małysz - fan Atari

zazwyczaj był w soboty :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Adam Małysz - fan Atari

zabic malysza...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

14

Odp: Adam Małysz - fan Atari

a za co?? :? przynajmniej coś Polska m, czym się moze pochwalić... Ot takim Adasiem :)... Małyszem, bo nie tym leszczem narodowym, co stoi u mnei narynku... zachciało mu się pisać pana tadeusza i ja to musiałam potem czytać.... :? szit...

Aha, grubshy, ty oglądałeś 'ghost in the shell' ? ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Adam Małysz - fan Atari

czemu zabic?
parafrazaujac stary kawal: w radiu - malysz. w tv - malysz. w gazecie  - malysz. boje sie otworzyc konserwe...

a co do Ghost In The Shell - czy ja ogladalem? ja??? Motoko ty widzisz i nie grzmisz?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

16

Odp: Adam Małysz - fan Atari

a co do Ghost In The Shell - czy ja ogladalem? ja??? Motoko ty widzisz i nie grzmisz?

Yeeee! nareszcie jakiś facet, co się nie krzywi na widok anime!! Jupi!! Jak kcesz to na KocieRany wezmę kolekcję mang :D

Pozdrów McMastera!  ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

17

Odp: Adam Małysz - fan Atari

ja tam nie przepadam, za anime - ja poprostu uwielbiam Ghost In The Shell (a na ostatniej ornecie nie dali kurde obejrzec)
co do fanow anime to polecam pogadac z Voyem :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: Adam Małysz - fan Atari

GRAB: lepiej przyznaj się, że jesteś starym czrodziejkowym je****ą  :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

19

Odp: Adam Małysz - fan Atari

I kto to mówi.....  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

20

Odp: Adam Małysz - fan Atari

Do mnie pijesz?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

21

Odp: Adam Małysz - fan Atari

A i owszem....  :twisted: