1

Temat: list do sw mikolaja

czesc,

co do wygrania:
konta mailowe na @atari.pl, o pojemnosci hmmm 10? 20mb?

warunki:
no wlasnie - napisac list do swietego mikolaja

ilosc:
kazdy ktorego list mi sie spodoba dostanie konto :p (subiektywna ocena, bardzo subiektywna)


ps. jak bylem maly pisalo sie takie listy :-) i niektore sie spelnialy :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2

Odp: list do sw mikolaja

Święty Mikołaju,
Chciałbym dostać atari, ale.... z "prawdziwym" Basem, przez duże B, albo duże S(id).

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

3

Odp: list do sw mikolaja

to zajmij się swoją zwrotnicą którą masz w subie i puść -12db - 50hz ... (zakładając że ma te przeciętne 500rms)
-poczujesz jaki Atari ma bas, szczególnie świetnie się nadaje Cabil Xray-a bądź, josh-a vengaence....

itd..

4

Odp: list do sw mikolaja

AS - pisz na temat. Potraktuj ten mój post z dużym przymrużeniem oka.
ps. dobryser to bynajmniej nie ja.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

5

Odp: list do sw mikolaja

xxl: 10-20MB ? jest taka konkurencja wśród personifikacji świątecznego szału zakupów, że 10MB skrzynka od św. mikoła atari.pl przegrywa z ofertą dziadka mroza z mail.google.com :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: list do sw mikolaja

a moze pojemnosci bardziej w klimacie: konta calodyskowe albo 16 kilo :)

7

Odp: list do sw mikolaja

Drogi Mikołaju

  Ja poproszę o taką skrzynkę, nie liczy się wielkość (bez podtekstów), liczy się domena :-).

Unicorn7

ps. byłem grzeczny

8

Odp: list do sw mikolaja

Drogi Święty Mikołaju!

Bardzo, ale to bardzo chciałbym dostać od ciebie:

1 - 140 tys zł na zakup mieszkania trzypokojowego, gdzie jeden pokój będzie pracownią atarowca,
2 - komputer Falcon, który w wymienionym pokoju w punkcie 1. stanie na największym z biurek,
3 - zamek do drzwi prowadzących do pokoju wspomnianego w punkcie 1.

Te trzy drobiazgi w pełni by mnie usatysfakcjonowały, bo:

1 - w tym mieszkanku zamieszkam z Ziną, a tylko w swojej pracowni będę odpalał muzyczki z asmy, dema na ST, lutował, składał kmki i inne dziwne rzeczy.

2 - Zinie odpadł by wydatek na prezent wielkanocny dla Pigulastego i mogłabym kupić sobie półki na ksiązki do swojego pokoju.

3 - Wychodząć do pracy zamykałbym swoją pracownię na klucz i dlatego Zina mogłaby śmiać mi się w nos, gdybym powiedział, ze mi tam wlazła i grzebała i coś teraz zgubiłem i że mnie cholera bierze.

Gdybyś kochany św. Mikołaju jednak nie dał rady w tym roku spełnic moich skrytych marzeń, to proszę, chociaż ten adres prawdziwego atarowca.

Z poważaniem

Piguła

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2006-12-06 16:35:52)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: list do sw mikolaja

Drogi -  (dosłownie), c***, kolorowy przebierańcu!

Czego zawsze w grudniu psujesz mi humor, czemu k**** wszędzie Cie pełno! i czemu jak tylko widze twoją siwą paskudną gębę to wiem, że zaraz mi zrobisz czystke w portfelu! ??
Czego się dziadu przy tym tak głupkowato uśmiechasz i machasz tylko dzieciakom naciągając ich rodziców na wydatki! ?
Czemu łachmyto zmuszasz mnie bym co roku jeździł po rodzinie i wymyślał durnowate regułki, które muszę ze sztucznym uśmiechem wypowiadać kiedy dziele się opłatkiem!
Czemu kukło cieszysz ryja, kiedy trza to zielsko sypiące igłami pchać do domu! Nie wiesz do krzywej pyty ile potem jest sprzątania! ?
Czemu k**** co roku przynosisz mi 5 par majtek i 3 pary skarpetek!  albo album na zdjęcia!,  nie wiesz durna pało, ze mam pełne szuflady bielizny, a zdjęcia trzymam w komputerze! ??
W jakiej k**** epoce się wsiochu zatrzymałes!??
...byłbym zapomniał!   Czemu Do cholery co roku na święta katujesz uszy wszystkich ludzi tym gniotem   "Wham - Last Christmass" !!!!!!!!!!!


Choć raz spełnij moje życzenie od początku do końca, a jest ono następujące! :

NIE CHCĘ CIĘ NIGDY WIĘCEJ WIDZIEĆ!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez xray (2006-12-06 23:59:11)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: list do sw mikolaja

Heh, Pigula, zycze Ci spelnienia skrytych marzen...

ok. końkurs zakonczony


sun, Unicorn7, Piguła napiszcie do mnie na priva.
:)


--- edit

hohoho xray, merry christmas, hohoho ;) wspolczuje rodzinie;)

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-12-06 17:16:04)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: list do sw mikolaja

why współczujesz ??   - moja rodzina doskonale wie, że im dobrze życze i że ich bardzo kocham, nie potrzeba do tego durnych oklepanych tekstów typu "zdrówka, szczęścia pomyślności ... " 

No i sorki wielkie za słownictwo,  ale miałobyć szczerze ;))   ..no może troszeczkę podkolorowałem ;)

najprawdopodobniej swoim postem zasłużyłem sobie na bana.  ...z pokorą przyjmę karę.

Ostatnio edytowany przez xray (2006-12-06 17:33:03)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: list do sw mikolaja

xray mój bóg.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: list do sw mikolaja

x: dawaj do sopotu na rosoła or na dobrą rybkę or na łażenie nocą po mieście:)

gep/lamers^dial

14

Odp: list do sw mikolaja

xray: szacuneczek ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: list do sw mikolaja

gepard napisał/a:

x: dawaj do sopotu na rosoła or na dobrą rybkę or na łażenie nocą po mieście:)

Sopot obsysa z powodu zlikwidowania kultowego kebaba w te wakacje, remont psia mać ....
poza tym spoko jest.

P.S.

Też uwielbiam święta, do tego stopnia, że w te święta możecie mnie znaleźć w okolicach Zakopanego.

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: list do sw mikolaja

Qurde no i się nie załapałem :D <ściana>

PS "Pan w czerwonym" też mnie czasem wkurza... komercjalizacja świąt, częściowe popadniecie w niepamięć ideii jakie ze sobą one niosą itd, ale to co naprawdę mnie potrafi zdenerwować, to obowiązek płacenia podwójnego podatku w grudniu (grudniowy + z góry za styczeń) jak się ma działalność gospodarczą - naprawdę cudowne święta potem wychodzą, a jakie życzenia przy łamaniu się opłatkiem ("Żeby w przyszłym roku ku**a skarbówkę szlag trafił") :P

Ostatnio edytowany przez otaku (2006-12-07 21:58:40)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

17

Odp: list do sw mikolaja

samurai: do kiedy bedziesz w zakopcu?

btw. czy ktos wybiera sie w okolice zakopca na sylwestra, etc? moze tak jakis maly meeting? :) ja bede 28.12-01.01.

a odnosnie zakonczonego konkursu:

swiety mikolaju P.M.W.D. :)

s.

18

Odp: list do sw mikolaja

slaves napisał/a:

a odnosnie zakonczonego konkursu:

swiety mikolaju P.M.W.D. :)

s.

na pieszczoty trzeba sobie zasluzyc

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

19

Odp: list do sw mikolaja

Ja myślę, że to miało znaczyć "Przynieś Mi Wiele Dobra" ;)

KMK
? HEX$(6670358)

20

Odp: list do sw mikolaja

xray napisał/a:

Nie wiesz do krzywej pyty ile potem jest sprzątania! ?

Czy czasami nie masz manii czystości ??
Co Ciebie jakieś igły ?? I jakieś drzewko ??

Ja też nie lubię się ze szczotką, ale są na to lepsze sposoby ;)
Po co w liście do św. Mikołaja pisać że są jakieś igły...
Ja ujmę to tak skoro św Mikołaj mnie tak kocha to zamiast spełniać materialne zachcianki - niech wpadnie do mnie raz na jakiś czas i zaznajomi się z moją szczotką itp. :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

21

Odp: list do sw mikolaja

tatqoo wrote: Sopot obsysa z powodu zlikwidowania kultowego kebaba w te wakacje, remont psia mać ....

nie wiem o jakiego kulltowego kebaba Ci chodzi bo sie różnie mówi,jeśli masz na myśli tego na przeciw fontanny na monciaku o którym się tak powszechnie mówi od lat (since 1976 zdaje sie)to przenieśli go dokładnie na przeciwko,ale też w takie lekkie podwórko że go od razu nie widać,trza trochę podejść; a działa on od pierwszego weekendu maja do połowy pażdziernika czy jakoś tak; to ten gdzie rządzi trójca święta: kubba,shalerma i hashu:P

Ostatnio edytowany przez gepard (2006-12-08 18:41:42)

gep/lamers^dial

22

Odp: list do sw mikolaja

off topikując...

monciak, monciak, chyba za często się tam szlajam....

jednak nie ma to jak spacer nad morzem w grudniu czy listopadzie....

i ten szum....


*3trój rulu...........

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-12-08 21:49:51)

23

Odp: list do sw mikolaja

Czemu k**** co roku przynosisz mi 5 par majtek i 3 pary skarpetek!

Właśnie.

24

Odp: list do sw mikolaja

gepard napisał/a:

tatqoo wrote: Sopot obsysa z powodu zlikwidowania kultowego kebaba w te wakacje, remont psia mać ....

nie wiem o jakiego kulltowego kebaba Ci chodzi bo sie różnie mówi,jeśli masz na myśli tego na przeciw fontanny na monciaku o którym się tak powszechnie mówi od lat (since 1976 zdaje sie)to przenieśli go dokładnie na przeciwko,ale też w takie lekkie podwórko że go od razu nie widać,trza trochę podejść; a działa on od pierwszego weekendu maja do połowy pażdziernika czy jakoś tak; to ten gdzie rządzi trójca święta: kubba,shalerma i hashu:P

Chodzi mi o tego, co był na placu , w zeszłym roku na jesieni jak byłem to na placu bliżej tego boku gdzie monciak jest, była taka duża buda z kebabami i goframi. Tam był zajebisty kebab.
W wakacje, owszem znalazłem coś na przeciwko, ale to nie sprawiało wrazenia dobrego kebaba ... wiec nawet nie probowalem ...

All I hear is the sound of me falling on the ground