1

Temat: pofo scena

czy w ogole istniala/istnieje scena na pofo?

2

Odp: pofo scena

Chyba raczej nie, no ale moge sie myslic.

3

Odp: pofo scena

Pasiu - :) - jak tam moje PoFo ?? :):):):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: pofo scena

Zawsze można zrobić jakieś compo np ASCII Art na pofo :D

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

5

Odp: pofo scena

Roland, który od paru lat niestety nie działa już na scenie, miał (ma) pofiaka i napisał bibliotekę graficzną: filowane trójkąty, czy wypełniane patternem. Od biedy dałoby się na bazie tego jakieś demo zrobić, więc scena może jeszcze powstać, jeśli wcześniej jej nie było :)

6

Odp: pofo scena

laoo: to jest myśl!! Tylko czy komuś jeszcze będzie się chciało? (wiem, dużo gadam, ale przyznam się otwarcie, że ja się za coś takiego nie zabiorę z prostego powodu - brak umiejętności i czasu / chęci aby je nabywać w temacie portfolio) Ale może ktoś, kiedyś? Jeśli komuś się uda stworzyć jako taką scenę na pofo to jak bum cyk cyk należy mu się mega frasun i sześciopak piwa ;) (Panie Kierowniku, może by tak nagrodę ufundować?)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

Odp: pofo scena

otaku yuki des ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: pofo scena

bitman napisał/a:

otaku yuki des ?

bitman nie za bardzo łapię o co Ci chodzi... jeśli już to nie "des" ale desU, a jeśli chcesz zadać pytanie to nawet DESU KA a ten "yuki" to niby śnieg (bez kanji trudno się połapać)?? Brakuje mi tu jeszcze wa / ha - partykuły tematu, więc czy chodziło Ci o "otaku ha yuki desu ka??" odpowiedź brzmi: "iee, boku ha yuki dehaarimasen" - nie nie jestem śniegiem ;)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

Odp: pofo scena

hehe , cioto toire tikimasy

( kilka zwrotow nauczyla mnie kolezanka z pracy "ninja"  nazywala mnie usagi atsui )

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2006-12-11 23:25:35)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: pofo scena

Ganbatte kudasai ne! :lol:

PS ale zdradziła Tobie co oznacza "usagi atsui"??

Ostatnio edytowany przez otaku (2006-12-11 23:27:52)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

Odp: pofo scena

oczywiscie itd ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: pofo scena

otaku napisał/a:

ale zdradziła Tobie co oznacza "usagi atsui"?

Skoro już dyskusja przesunęła się na języki obce, pozwolę sobie wzorem jednego z przedmówców skorygować to zdanie. Powinno być:

ale zdradziła Ci, co oznacza "usagi atsui"?

:P

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: pofo scena

drac030: Wymiatasz, ja z Polskiego jestem pupa :P

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

14

Odp: pofo scena

"Zdradziła Ci", "zdradziła Tobie", "zdradziła Ciebie", co za różnica (dla większości)? :P

Edit:
Łotaku: "polskiego", przymiotniki (w tym nazwy języków) piszemy w naszym języku małą literą.

Ostatnio edytowany przez Jurgi2 (2006-12-11 23:42:37)

15

Odp: pofo scena

:) - Jurgi - no chyba, że "Nasz Dziennik" pisze o byłym papieżu :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: pofo scena

@Jurgi:

No przeca napisał, że pupa jest. :P

Pomiędzy "zdradziła ci", a "zdradziła ciebie" jest bardzo zasadnicza różnica. Coś jak, pomiędzy kobietą, a krową - jak nie wiesz jaka, to uważaj, abyś się nie pomylił. ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2006-12-12 00:53:35)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: pofo scena

pofo: tak mi wpadło do głowy, bo są przecież na blaszaka kompoty 4kb czy bootsectorowe ;) z tego co mówicie to jest bezpośredni zapis do pamięci ekranu dla pofo, wiec... wiec :)

otaku: mówi się: "Polska język, trudna język". btw nie powinno być "iie" zamiast "iee"?  (nihongo? iie! ;) )

18

Odp: pofo scena

widzę, że się dżapan robi...

A wracając jednak do tematu, to przedstawicielem sceny PoFo jest z pewnością Grzybson. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: pofo scena

hetteh napisał/a:

otaku: mówi się: "Polska język, trudna język". btw nie powinno być "iie" zamiast "iee"?  (nihongo? iie! ;) )

Nie kryję, że z Polskiego nastąpiła u mnie w jakimś stopniu drobna regresja - mój mózg chyba doznał jakiś czas temu małego przesytu informacji jeśli chodzi o struktury gramatyczne różnych języków i jeszcze się do końca nie pozbierał :lol: Objawia się to zjadaniem końcówek (pórobałeś robić po Polsku "atatakakunakatta"?) i problemami z zaimkami osobowymi (w końcu jest boku, ore i watashi, ewentualnie atashi, ale jak na tryskającego testosteronem samca przystało w domku używam boku), tworzeniem dziwnych form czasownika (włacznie z robieniem mieszaniem clauses w języku Polskim), o interpunkcji i regresji ortograficznej już nie wspomnę =_="

Jo! Faktycznie! Dzięki ^^ Na 101% pisze się "iie" - nawet w słowniku podejrzałem (w końcu byki robi się najczęściej w rzeczach banalnych).

No to żeście mnie Chłopaki zaskoczyli - jeszcze ktoś tu zna nihongo? Jak na razie naliczyłem 2 osoby :D

Ostatnio edytowany przez otaku (2006-12-12 18:09:28)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

20

Odp: pofo scena

Watashi-mo desu.

Fajnie wiedziec, ze jest wiecej fanow japana na scenie A ;D bosz ile ja za to literowek w PL robie ;p

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-12-12 18:13:20)

21

Odp: pofo scena

To ilu nas tu już jest? Przyznawać się po kolei ;)

Sou desu ne! Minnasan ganbatte kudasai!!

Nihongo wo benkyoushite iru hito ha dare desuka?

Nihon de sunde iru hito ha dare desuka?

Ostatnio edytowany przez otaku (2006-12-12 18:15:26)

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

22

Odp: pofo scena

ichi

23

Odp: pofo scena

Ja też umiem po japońsku: Atali. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

24

Odp: pofo scena

idzie koleś i widzi małą dziewczynkę z duzymi oczyma.Podchodzi i pyta: - Hej! Jesteś mangą? .A ona na to: - Nie; sram.....i to by było na tyle....:P

gep/lamers^dial

25

Odp: pofo scena

gepard: ROTFL