Temat: Grzybsoniada 2007

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich na pierwszy, od dłuższego czasu, zlot organizowany w Częstochowie i pierwszy zorganizowany. Zlot nazywa się:

Grzybsoniada

Termin zlotu: 4-6.05.2007r.
Miejsce: Częstochowa, świetlica na R.O.D. im. "1 Maja-Wolność"
Wejściówka: 20 PLN
Na party odbędą się compoty w kategoriach: intro 16k, grafika, muzyka (i oczywiście crazy).
Szczegóły na stronie: www.atari.pigwa.net/party/.
W razie wszelkich niejasności pisać w tym wątku lub na email.

Przy okazji mam pytanie - czy ktoś mógł by wesprzeć projektorem?

Serdecznie wszystkich zapraszam do przyjazdu na party.

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Grzybsoniada 2007

Czyżby pierwszy zauważyłem ? :) .... Grzybson, na chwilę obecną jeśli chodzi o mnie nic nie mogę obieca czy będe, aczkolwiek temat do przemyślenia :). Big Screen od ostatniego Party Przetrzymuje JA :).... Mały się nie przyznaje do swojego SCREEENA :) :) buhaha....

Mały pozdrowionka dla ciebie !!!, Mam nadzieję że torebki się sprzedały lepiej aniżeli mi ;-)

pozdro :)

Zajec/sword ;)

3

Odp: Grzybsoniada 2007

No to do zobaczenia w miejscowości CZ_WA. :) Właśnie, nie wiecie, czy cZ_w_a się pojawi?

Ostatnio edytowany przez epi (2006-12-15 21:26:50)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Grzybsoniada 2007

eee, a gdzie się schowała ta "czę100"....  TeBe jedziemy ?

5

Odp: Grzybsoniada 2007

sądzę że będę(:..:) ,

tylko z pomorza chyba dalej niż ze stolycy...

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-12-15 21:53:29)

6

Odp: Grzybsoniada 2007

No no respect;) Zajec, AS jedziemy..

Grzybson -> projektor sie znajdzie.. no chyba ze Zajec go przepil..;)

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: Grzybsoniada 2007

Nie wykluczam przybycia... ostatnimi czasy często deklarowałem, że przybędę, a jednak coś stawało na drodze... dlatego nie deklaruję, aczkolwiek jak nic nie stanie na przeszkodzie to przybędę ;)

8

Odp: Grzybsoniada 2007

Grzybson, a napisałbyś coś o sliping roomie i PRYSZNICACH !!!

jak prysznica nie bedzie to ja nie jade :)

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2006-12-15 23:09:35)

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: Grzybsoniada 2007

Pewnie przyjadę.
                         RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Grzybsoniada 2007

No do Częstochowy to rzut beretem, więc jeśli wrócę zza granicy, to pewnie się zjawię ;). Kto samochodem z Krakowa? ;D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Grzybsoniada 2007

Ja też pewnie odwiedzę, o ile mi coś nie wypadnie (A.D. 2006 brylował w tym temacie, ech... :/ ).

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Grzybsoniada 2007

Jeślim żyw będę i w pełni sił umysłowych, spodziewaj się mego przybycia...

Sikor umarł...

13

Odp: Grzybsoniada 2007

Na 99,99% przyjadę!

14

Odp: Grzybsoniada 2007

ostrożnie deklaruje obecnosc

15

Odp: Grzybsoniada 2007

Rowniez, nie bede krzyzec 'na 200%!!!' ale postaram sie dotrzec.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

16

Odp: Grzybsoniada 2007

Pewnie i ja sie zamelduje...

ślamk!

17

Odp: Grzybsoniada 2007

bede!

18

Odp: Grzybsoniada 2007

Nie obiecuję, ale szansa, że się pjawię, jest. Daj znać jakie hotele są tam godne uwagi.

19

Odp: Grzybsoniada 2007

i gdzie jest najbliższy ...... :lol:

20

Odp: Grzybsoniada 2007

Flagi, majówka.....dziewczęta w strojach ludowych wrrrrrrrrrrr :) koleżanki z klasy będą ? :)
\

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: Grzybsoniada 2007

Hehe :D To jest myśl!

22

Odp: Grzybsoniada 2007

A przeor Kordecki będzie?

23

Odp: Grzybsoniada 2007

Mumia, raczej.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Grzybsoniada 2007

A nuż się Babinicz ukaże?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

25

Odp: Grzybsoniada 2007

Czas więc coś odpisać:

1) prysznic jest u Cedynia w domu :) (o ile prysznicoposiadacz się zgodzi); poza tym można zagrzać wody, nalać do wiadra, zawiesić je na drzewie i zrobić kilka otworów :)

2) Ta sala to nie szkoła, czy miejski ośrodek kultury, tylko świetlica działkowa. Główna sala jest dość duża, ale wydzielonego sleeping roomu nie będzie. Tak więc będzie po partyzancku.

3) Wywiad w sprawie w miarę niedrogiego noclegu w pobliżu zrobię wkrótce. W tej chwili przychodzi mi do głowy tylko Patria :)

4) Co do koleżanek, to lepiej nie zapraszać, uwierzcie mi. Chodzę do klasy matematyczno-informatycznej, a w takim klasach płci przeciwnej jest mało, a jak się jakaś przedstawicielka trafi, to domyślacie się...
Tak więc lepiej ich nie zapraszać.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2006-12-28 12:47:53)

grzybson/SSG^NG