1

Temat: GAL20V8 - kupię

Jeśli ktoś dysponuje ww itemkami to z checia kupie. Dwa, nawet zaprogramowane (co mnie ratuje, bo nie mam dostepu do programatora) są co prawda na allegro, ale kase bede mial dopiero po pierwszym...
Tak więc czy jeśli te allegrowe zejdą zanim zdołam je kupić któryś z forumowiczów byłby w stanie mnie poratować?

połamana / w inny sposób niesprawna płyta do atarki needed. W zasadzie może być sam pokey :-)

2

Odp: GAL20V8 - kupię

tzn. nie jarzę za bardzo - mam kupić na Allegro te dwa?? Sprzedawca coś tam ostatnio z atari wypuszcza :) Może pogadaj z gościem? (może ma więcej?). Jak nie ma, to daj znać <- kupi się :)

3

Odp: GAL20V8 - kupię

napisze do niego, moze cos to da...

A ogolnie chodzi mi o to ze moze jeszcze ktos ma dostep do GALi i programatora i chce sie pozbyc :-)

połamana / w inny sposób niesprawna płyta do atarki needed. W zasadzie może być sam pokey :-)

4

Odp: GAL20V8 - kupię

Gale możesz wysłać do ,mnie za free Ci je zaprogramuje - poniesiesz tylko koszt wysyłki 4,20zł za polecony priorytetem, Niestety na giełdzie elektronicznej nie było ostatnio 20v8 w TME także nie mają...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: GAL20V8 - kupię

Co oznaczają wersje L-Power i Q-Power przy takich układach? Jaki jest potrzebny do Atari?

6

Odp: GAL20V8 - kupię

Argh, i nie zdążyłem - już kupione :/
A w Dyni nigdzie nie ma - zlazłem dziś wszystkie sklepy...

połamana / w inny sposób niesprawna płyta do atarki needed. W zasadzie może być sam pokey :-)

7

Odp: GAL20V8 - kupię

Oj, Omlet, Omlet... Czytaj prywatne wiadomości na forum. Napisałem Ci jakoś przed południem, że Ci kupię i przetrzymam. ;) Sam bym sobie wziął, ale nie wypada koledze z forum zwijać sprzed nosa. Odezwij się na mój numer telefonu (podałem w wiadomości), kiedy Ci pasuje odebrać. Do końca roku mam urlop.

Pozdrawiam

8

Odp: GAL20V8 - kupię

Ajjj, faktycznie, dostalem nie PW (a może, ale wogole nie widze zakladki z PM, może jestem debilem, nie wiem :)), ale emila - w kazdym razie stukrotne dzieki ;]

połamana / w inny sposób niesprawna płyta do atarki needed. W zasadzie może być sam pokey :-)

9

Odp: GAL20V8 - kupię

w Gdyni owe gale kupisz w firmie: http://www.maritex.com.pl/ ...bynajmniej kiedys je tam kupowalem...

"wszystko się kiedyś kończy......."