Temat: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

Niestety, nie dalem rady, myslalem, ze uda sie, ale zmienily mi sie warunki lokalowe i nie bede mial gdzie trzymac TT-ki. Tak wiec jako pierwsza pod mlotek pojdzie najszybsza dedykowana pod VME karta graficzna - Matrix TC-1006 na procesorze Texas Instruments TMS-34020. 1 MB dwuportowego VRAMu (jednoczesny zapis i odczyt) + dedykowany procesor graficzny sam rysujacy podstawowe elementy obrazu jak linie, sprawiaja, ze jest to karta kilkukrotnie szybsza od np. kart opartych na standardowym frame-bufferze ET-4000. I to sie czuje w praktyce. Na TT-ce calkiem ladnie dziala z nia skalowanie i przesuwanie w czasie rzeczywistym okienek pod N.AES 2, przewijanie tez calkiem milo smiga, nawet w 1186x852/256 kolorow/80 Hz (gorna ranica mozliwosci karty). Do karty dolaczam instrukcje i przejsciowke z 9 na 15 pin VGA. Karta w 100% sprawna, przetestowana :-) Baaaardzo duza rzadkosc a rzecz niezbedna dla kazdego, kto chce miec TT czy Mega STE z dobrym kolorem :-) Wywolawczo 390 zl, dla forumowiczow ja place za przesylke priorytetowa oznaczona "ostroznie" :-) Na zyczenie moge zrobic fotki.

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

2

Odp: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

Podtrzymuje ofertę zawartą w e-mail ;)
Jakby co kontakt na poczte :)

ogólnie to k...a jesień idzie!

3

Odp: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

Jeżeli się nie spóźniłem, to chętnie wezmę !

Było miło :) Do widzenia.

4

Odp: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

wypasik ;)

co do et-4000 - ztcp procesor graficzny tej karty tez ma podstawowy akcelerator 2d - czyli rysowanie krotkich wektorow, wypelnianie wielokontow itp...
byc moze te jego funkcje nie byly wykorzystywane w kartach atarowych, ale juz w blaszakach win 3.11 z tego korzystal przy rysowaniu okien ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

Dopiero ET-4000 W32 mial sprzetowe rysowanie prymitywow graficznych. "Goly" ET-4000 to naprawde tylko "glupiutki" frame buffer - dobry i dosc szybki, ale jednak tylko  FB ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

6

Odp: [sprzedam] Matrix TC-1006 - topowa grafika VME do TT i Mega STE

hehe, no rzeczywiscie - z i bez w32 zlaly mi sie w jedna wersje ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep