26

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

:D fakt....

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

27

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

tu od proca ważniejszy bios,system i szybki dysk; no i pamięci troszke mało,ale pierwsze Nero dedykowane płytkom DVD (v6.xxxx) sugeruję bo o v7 radzę przy takim konfigu zapomnieć,chociaż popróbuj programami typu Deep Burner, aplikacje spod znaku Cheetah (hehehe),ImgBurn czy tez inne niszowe rzeczy.

Ostatnio edytowany przez gepard (2007-01-02 18:10:08)

gep/lamers^dial

28

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Nero to faktycznie wielka kobyła.
Plugin do TC (zdaje się oparty na niejakim FoxBurnerze) spokojnie wyrobi na takim sprzęcie (u mnie palił na p2 350/96MB), a dziabie DVD.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

29

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Głównie martwiłbym się o dysk. Starsze dyski mogą mieć problemy z prędkościami powyżej x4

30

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Dobra nagrywarka to taka, która ma dłuuuuugą gwarancję door-2-door (tak ze dwie lub trzy wiosny).
Osobiście chciałbym też mieć Label Flasha, bo Light Scribe jest do bani.

31

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Dla mnie jedno i drugie to badziew! Nie  bawi mnie tak mała ilość odcieni! Wolę patent -> zadruk atramentowy i lakier bezbarwny.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

32

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Do ładnego opisania płytek jest ok :) Można i tak, jak piszesz, tylko ja akurat mam awersję do atramentu :)

33

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

Uuu, to teraz Teac'i to taki szajs? :(
BTC: może coś ze stajni cdrecord? Musi być klikalne?

34

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

hehe..:)

A ja mam nagrywarke z Label Flash ale jeszcze ani razu nie zrobiłem żadnego nadruku ;)
Kupiłem ten napęd NEC jak padło moje poczciwe LG, tzn. sprzedawca mi wepchnął własnie ze względu na tę opcje i strasznie się tym podniecał :D

Nadruków nie robiłem bo odstrasza mnie nieco cena płyt...

Ostatnio edytowany przez szary331 (2007-01-03 10:47:23)

ogólnie to k...a jesień idzie!

35

Odp: Nagrywarke DVD chce kupic

e tam nie znacie się... ciemnogranatowe markery są de best.