Temat: kupie atari

kupie atari, najlepiej caly zestaw ze stacja w dobrej cenie

2

Odp: kupie atari

kierunek www.allegro.pl. w chwili obecnej jest taki zestaw.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: kupie atari

nadal poszukuje
na allegro byl przez 2 (dwie) minuty taki zestaw
http://www.allegro.pl/item158941530_ata … estaw.html
i czegos takiego szukam

4

Odp: kupie atari

Słuchaj, pewnie jesteś zdecydowany i nie potrzebujesz żadnych rad, ale może zdradź nam, po co ci to Atari jest potrzebne? Może np. tylko ci się wydaje, że ci jest potrzebna stacja dysków.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: kupie atari

od razu wyjasnie, ze napewno nie po to by cos tworzyc, rozbudowywac itp.
w zasadzie tylko i wylacznie po to by czasem cos zagrac pobawic sie, podpiac do pc, zrzucic cos na dyski itp.
i dlatego wlasnie stacja jest mi potrzebna, borac pod uwage, ze praktycznie nie ma mozliwosci zdobycia gier na kasetach to jedynie pozostaje zrzucenie ich z pc
poza tym takie mam hobby, ze zbieram takie komputerki (mam pelen zestaw c64, kilka wersji amig)
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez commodorowiec (2007-01-18 21:55:15)

6

Odp: kupie atari

znaczy ktoś, komu wystarczy atarka z sio2pc z zapędami kolekcjonerskimi ;)

7

Odp: kupie atari

commodorowiec napisał/a:

od razu wyjasnie, ze napewno nie po to by cos tworzyc, rozbudowywac itp.
w zasadzie tylko i wylacznie po to by czasem cos zagrac pobawic sie, podpiac do pc, zrzucic cos na dyski itp.
i dlatego wlasnie stacja jest mi potrzebna, borac pod uwage, ze praktycznie nie ma mozliwosci zdobycia gier na kasetach to jedynie pozostaje zrzucenie ich z pc

Do tego nie jest potrzebna stacja, wystarczy kabelek SIO2PC - można przez niego zabootować komputer bezpośrednio z obrazu dyskietki znajdującgo się na dysku pieca. Moja rada: przestań szukać zestawu komputer + stacja, kup sobie gołe 130XE i kabelek SIO2PC.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2007-01-19 08:57:28)

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: kupie atari

drac030 napisał/a:

Moja rada: przestań szukać zestawu komputer + stacja, kup sobie gołe 130XE i kabelek SIO2PC.

mimo wszystko fajniej jest wgrac sobie giere z dyskietki przy tv wlaczyc...
mam nadzieje, ze predzej czy pozniej cos interesujacego sie trafi
pozdrawiam

9

Odp: kupie atari

na pewno :D:D !!

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: kupie atari

commod: SIO2PC (polecam lekturę atariki.krap.pl) to taki bajer co na PC emuluje stację dysków... i możesz włączyć TV ;) SIO2PC jest funkcjonalnie wygodną stacją dysków, gdzie nie musisz się martwić o dostępność dyskietek 5,25"... ściągasz z netu image dyskietki (lub samemu go zrobić prostym i wygodnym softem) i voila !

11

Odp: kupie atari

Nie zapomnij o tym, żeby stacja dysków, którą kupisz, miała pudło i styropiany, a najlepiej, żeby była w folii! Bez tego nie pociągnie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: kupie atari

no i stickera gwarancyjnego ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: kupie atari

a tak na marginesie, to jakby sie zastanowic, to musza gdzies byc do kupienia "nowe" sztuki:)
nigdy przeciez nie zabraklo tego sprzetu, na pewno naprodukowali tego na zapas, cos z tym musieli zrobic w chwili zmiany koniunktury...
np. na allegro pojawila sie nowa drukarka do atari, w pudelku, styropiany a nawet w folii :))

14

Odp: kupie atari

commodorowiec napisał/a:

nadal poszukuje
na allegro byl przez 2 (dwie) minuty taki zestaw
http://www.allegro.pl/item158941530_ata … estaw.html
i czegos takiego szukam

Poniżej prezentuję zdjęcia tej stacji dysków. Polowałem na LDW 2000 w takim stanie dość długo. Fuks, że zdążyłem kupić ! No i mam cacko za 80 zeta + sporo dysków (m.in. oryginał Seven Cities Of Gold !!!) i Ataryna 65 (wyciągnę pokeya).

http://img252.imageshack.us/img252/9709/ldw20001smallod4.jpg

Jest nawet zaplombowana ( Hi Nosty !) :D

http://img252.imageshack.us/img252/6074/ldw20002smallxy2.jpg

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-01-27 17:41:16)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...