Temat: SillyVenture 2003 ?

Yo, atari-brothaz!

Od pewnego czasu myślę o zorganizowaniu kolejnej edycji bibki "SillyVenture" w Gdańsku. Tak jak poprzednio imprezka w 100% atari-related!  :D 

SV w 2000 do tej pory odbija mi się finansową czkawką (1.700zeta w plecy... geesus...). Tłumaczyłem to sobie tym iż imprezka odbywała się w czasie Świąt i stąd ta znikoma liczba polaków (30% PL, 70% EU). Dlatego tym razem chciałbym najpierw zorientować się kto byłby ewentualnie chętny i jaki czas najlepiej by Wam odpowiadał? Mam póki co dwie propozycje:  koniec Czerwca lub początek Września.

brgs,

grey / mystic bytes
atari falcon demo-crew

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SillyVenture 2003 ?

Checi zawasze, szczegolnie ze do Gdanska mam blizej niz do Drezna  :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: SillyVenture 2003 ?

W 2000 nie bylem wlasnie z powodu terminu....
A teraz chetnie. Mysle ze realny bylby wrzesien, pazdziernik.

Odp: SillyVenture 2003 ?

W 2000 nie bylem wlasnie z powodu terminu....

Swiateczny termin jest faktycznie nieszczesliwy!

A teraz chetnie. Mysle ze realny bylby wrzesien, pazdziernik.

Na koncu sierpnia jest Unconventional w Niemczech (jakby co :)) a w pazdzierniku jest East - tak dla przypomnienia.

5

Odp: SillyVenture 2003 ?

Kurde Vasiek, jeszcze nic nie oglosilismy, ze East 2k3 jest a Ty juz reklame robisz:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

6

Odp: SillyVenture 2003 ?

Jesli chodzi to Unconvetional chyba nie ma wiekszego znaczenia, bo i tak wiekszosc by wybrala party w Polsce, a jesli chodzi o East. Coz. Ty 'ustapiles' Eijkowi z Latem, wiec moze MCM i spolka ustapia Greyowi. Ale to niech sie ktos w/w wypowie.

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ty 'ustapiles' Eijkowi z Latem

Czy ja wiem, czy to dobre slowo...

8

Odp: SillyVenture 2003 ?

Dlatego je wzialem w ciapki..... :lol:

9

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ogolnie to chyba kazdy termin jest dobry jesli nie koliduje ze swietami lub jakims innym party

10

Odp: SillyVenture 2003 ?

'llo every1. thx za posty, póki co zainteresowanie imprezką jest too small aby poważnie myśleć o jakiejkolwiek organizacji. chyba, że byłaby to mała friendshipowa bibka. w dalszym ciągu czekam na Wasze propozycje co do czasu imprezy jak i samej CHĘCI przybycia!

Jak wyglądała poprzednia edycja? Zapraszam na site'a poniżej!

http://www.dhs.nu/scene_partydl_sv2000.php

(na samym dole są fotki do ściągnięcia).

grtx.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: SillyVenture 2003 ?

Grey lamusie jeden.....ludzie z 3-miasta beda na pewno.Ja poki co staje sie powoli mieszkancem Sopotu wiec pewnie bede.Rob wiec imprezke we wrzesniu by "wieloryby" o nordyckich rysach mogly wykapac sie znow w Baltyku:)

Fathead still suxx!

gep/lamers^dial

12

Odp: SillyVenture 2003 ?

Mój przedmówca ma abso-fucking-lutely rację -  ludziki z 3-miasta powinny nie zawieść.   Byleby tylko nie było tak jak na ostatnim SV, czyli prawie nic się nie dzieje (przynajmniej 2. dnia, kiedy przybyła parosobowa brygada z 3-miasta).  :P
Trzeba by wypełnić czas jakimiś konkursami typu program "Jaka to melodia" (oczywiście z gier i dem na XL/XE), daun compo (kiedyś to ponoć było na którymś  party Vasca), itp.   8)  :lol:  :D
Czas party - może na początku lipca ???  :rolleyes:


P.S. Wieloryby by nie przeszkadzały... ;-)

13

Odp: SillyVenture 2003 ?

Yo Gep, Drc! Ekipa z 3miasta nie zawiedzie? No ja myślę! I mam nadzieję, że w pełnym wymiarze czasowym   :twisted: A nie jak na ostatnim SV, że wpada kilkuosobowa grupka na jeden dzień, zapewne tóż po przyjściu ze Święconką po czym wraca do domu bo Rodzinka czeka  :lol: <GRIN> Tym razem postaram się lepiej zorganizować wolny czas, liczę też na Wasze sugestie. Padły tutaj trzy terminy, więc chyba przydałaby się jakaś "ankieta" or sth like that?

Szukam też ekipy, która zajęłaby się ew. composami na malucha. Liczę na propozycje współpracy.

MacGyver, jeśli to czytasz: mam nadzieję, że mógłbym liczyć na Ciebie co do invitki na atarkę? mail me plz! greymsb@poczta.fm

l8er...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: SillyVenture 2003 ?

Właśnie dostałem mail'a od Dracon'a z bardzo ciekawą propozycją. W tym roku faktycznie jest już sporo atarowkskich parties, w tym jedna najważniejsza - oczywiście QuaST w Ornecie. Jeśli tegoroczna edycja tej imrezki byłaby niestety ostatnią, to może czas już się zastanowić co w następnym roq? SV... a może Lato Ludzikuff? Nie chcę tutaj nikomu wchodzić w paradę i ostatecznie mogę zrobić imprezkę tylko dla ludzi ze sceny ST/Falcon, ale brakowałoby mi ludzi z małoatarowskiej sceny... nie ma przecież drugiego Lizarda, Mikera, Dracona, Wuerpe, Piguly i wielu wielu innych :)

do ludzi z 3miasta: wybieramy się na tego browca i wybieramy, ale żadnych konkretów jak nie było tak nie ma. może wypadałoby się spotkać chociażby po to, aby pochylić się na kuflem Żywca i ustalić trochę szczegółów odnośnie SV?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: SillyVenture 2003 ?

Kurde Grey,my czyli (Lamers w calej swojej okazalosci wraz z dupa wielkiego Deadmana) bylismy przez cale SV wraz z komputerami wiec nie KRACZ!
Co do spotkanka to nadalem Ci maila.Po 19-tym moge isc w ciemno,wczesniej wybieram sie z moja bejbi na imprezke i nijak nie moge.
Ale bedziem chlac,bedziem.....

gep/lamers^dial

16

Odp: SillyVenture 2003 ?

Hehehe... no to loozakos. Of coz na SV tak jak 3 lata temu nie będzie zakazu spożywania trunków ;) Myślę, że większość ekipy udowodniła wtedy, że można dać sobie ostro w palnik bez szkody dla otoczenia (vide Lizard! Kurde, co za koleś :)

Ok, po 19stym. Dracon, co Ty na to?

grtx...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SillyVenture 2003 ?

Grey, Ty tu, koorvah, nie produkuj się na Forum, TYLKO DO ROBOTY I DEMO ROBIĆ!! ;) Miało być W MARCU!!! ;^) Hue-hue...
Czy mowa o tym party, na które miałem wpaść (zgodnie z umową jeszcze sprzed Koceran)??? Jeśli tak, to oczywiście można nas doliczyć - jak już obiecałem - chociaż to dla nas naprawdę wyprawa z Krakowa.
Muszę w końcu zobaczyć jakieś najlepsze dema dla Falcona. (Dla STka już sobie sam pościągałem i oglądaliśmy z bratem przez parę godzin, chociaż - niestety - bez dźwięku).
Pozro,
Yerz

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

18

Odp: SillyVenture 2003 ?

Też bym się wybrała, ale we wrześniu to ja mam bude, a w wakacje jade nad morze do Sopotu, więc jak coś to mogę podjechać z jednej imprezy na drugą ^^. Tylko ja musze wiedzieć kiedy dokładnie. Najlepiej w lipcu ^^'

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: SillyVenture 2003 ?

GREY - myślę, że propozycja Geparda jest do przyjęcia (tym bardziej, że to daje trochę wolnej ręki, hehehe).

Też bym się wybrała, ale we wrześniu to ja mam bude, a w wakacje jade nad morze do Sopotu, więc jak coś to mogę podjechać z jednej imprezy na drugą ^^.

no, no, no... Jaka elastyczna jesteś !   8O   :P

Tylko ja musze wiedzieć kiedy dokładnie. Najlepiej w lipcu ^^'

W lipcu będę na miejscu, czyli w Gdańsku... Czy znasz dobrze 3miasto, nie zabłądzisz ? ;)  Jest tutaj sporo do rysowania, jeżeli to lubisz...  8)   ;)

20

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ot i przewodnik sie znalazl......Tylko nie wyprowadz Messiah na manowce Dracon ogierze jeden:)))))))))))))))))))
Czekam na info od Ciebie Grey i lecimy ze spotaknkiem,moze Lordeona da sie wyciagnac.....hehehehe albo i Extenda.....tego to trzeba w dupe kopnac moooooocno.......

gep/lamers^dial

21

Odp: SillyVenture 2003 ?

yerzmyey: eheh, spoko spoko... postaram się ruszyć sprawę ze Slide'em konkretnie, bo też zaczyna mnie to w*****ać gdy widzę cały ten stuff u siebie na HDD (pics rockkkoz!). a na party nie masz invitki bo takiej po prostu nie potrzebujesh, hehe... termin biby wkrótce!!!

gep, dracon: ok, umówić się między sobą co do spotkania i to jush! wykombinowałem nawet miejsce co do "sztabu" - (c) by TQA brothaz.

a tak w ogóle to z tego co widzę, to chętni są: dracon, gepard, yerzmyey, lewis, winio, ramsess, trophy, sqward, maskotka, monsoft, messiah (koniecznie musisz przyjechać, moja Żona nie będzie się nudzić :)) no i może przekonasz ją co do sceny, abym nie musiał pisać po nocach artków do disk-mag'a, hehe...).

ktoś jeszcze? czekam na maile lub na posty tutaj...

pozdrafka...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: SillyVenture 2003 ?

... nie wiem, czy lipiec to dobry pomysł; chodzi o termin Ornety :: co prawda nie wchodzi na kolizyjną, lecz należy liczyć się z tym, iż taka eskapada pochłania pewne zasoby w kwestii finansów - tzn. przynajmniej w naszym przypadku. Może Mcm położy żur na East i SV odbędzie się w październiku?? ....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: SillyVenture 2003 ?

no, no, no... Jaka elastyczna jesteś !   8O   :P

A jak! Trza se radzić, nie?? ;)

W lipcu będę na miejscu, czyli w Gdańsku... Czy znasz dobrze 3miasto, nie zabłądzisz ? ;)  Jest tutaj sporo do rysowania, jeżeli to lubisz...  8)   ;)

Nie za bardzo znam trójmiasto, bo bynde tam pierszy raz T_T. Nie licząc wzesniejszej wycieczki do sopotu^^'. Rysować lubię, chyba widziałeś moje pikczery , niee?^^

Ot i przewodnik sie znalazl......Tylko nie wyprowadz Messiah na manowce Dracon ogierze jeden:)

A co ty myślisz? Ja sie nie dam  :lol:

messiah (koniecznie musisz przyjechać, moja Żona nie będzie się nudzić no i może przekonasz ją co do sceny, abym nie musiał pisać po nocach artków do disk-mag'a, hehe...).

Nie ma co przekonywać raczej jak jest uparta to będzie trudno, ale zrobie co w mojej mocy ^^. Hehe, poza tym trza sie zabawić, alkoholu mi brakuje =__=' :D

nie wiem, czy lipiec to dobry pomysł; chodzi o termin Ornety

Że nie koliduje to wiem, problem w tym, ze jednak chciałabym się wybrać, a w październiku to ja mam szkołe, i moi starsi nie będą za bardzo chętni na wyjazdy =__='. A ja chcę tam być. Tylko w lipcu mogę, ewentualnie w sierpniu, po Ornecie. Byle w wakacje, i żebym sie z Sopotu wyrobiła >.>

There's special place for me in hell. It's called the throne.

24

Odp: SillyVenture 2003 ?

messiah: ok, zrób co w Twojej mocy :) wszelkie niewiasty na SV mile widziane, może jakieś "wet t-shirt compo" by się zorganizowało?  :lol:  :lol:  :lol:

pin: ale rozumiem jesteś chętny na wypad do Gdańska?

jeśli miałoby być party w Lipcu, to muszę zwiększyć speed'a z organizacją. jest mało czasu (wierzcie mi, wiem co mówię!). w tym tygodniu będę załatwiał sprawę z wynajmem lokalu. no i kolejna sprawa: imprezka miałaby trwać 1, 2, 3 czy 4 dni?

a może by tak zrobić SV przed QuaST'em? ludziska mogliby wsiąść w pociąg i pojechać na kolejną bibkę? :) cholera, na dniach będzie ankieta co do wszystkich tych spraw... potem zobaczymy.

pozdrawiam...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: SillyVenture 2003 ?

Kilka ripost....................
1.Grey.......o jakim miejscu na sztab wspomniales,czekam na   szczegoly....Sciagnac trzeba max ludzi na sztab,co bedziemy w trojke piwo saczyc...i tak DRC pierwszy wymieknie...a moze sie myle.......:))))

2.Messy......a co ty tak za tym Sopotem,co????? ja tam prawie mieszkam i mam czasem dosc turystow (czyt.tylko glupich rodzinek ubranych tak samo-jakby klony...)Sopocki clubbing rullllllllllllleeeeeezzzzzzz!!!

3.Do wszystkich innych...........LUDZIE PRZYJEDZCIE NA SV!!!TERMIN USTALIMY,BEDZIE ZAJEBISCIE I BASTA.....na SV2000 bylo cool!

gep/lamers^dial