Temat: Autoreklama ;-)

W ramach rozwijania swoich umiejętności zacząłem się interesowac fotografia na poważnie ...

co sadzicie o tym ? ... oczekuje przede wszystkim krytyki ;-) bo tylko krytyka jest twórcza ;-)

http://www.zajac4.xnet.com.pl/photo1/

ps. domena tymczasowa, niedlugo bedzie bardziej ludzka

p2. Oczywiscie szukam klientów ;-)

Zajec/sword ;)

Odp: Autoreklama ;-)

troche male cycki ma ta twoja modelka ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Autoreklama ;-)

Dlaczego to do k**y nędzy jest w konkursach, a nie w bałaganie...? Zajec, poj**y Ci się wątki!!!

Sikor umarł...

4

Odp: Autoreklama ;-)

Juz jest tam gdzie trzeba. Standardowy blad...

5

Odp: Autoreklama ;-)

spox Mariusz...tylko do cholery co takie smętne kolory?;) ożywiłbyś te foty czasem w morde..bo póki co miast ślubów to zlecenia na pogrzeby bedą Ci sie trafiać...a tam alkoholu fotografowi raczej nie podadzą;)

gep/lamers^dial

6

Odp: Autoreklama ;-)

Sikor mnie bardziej zastanawia dlaczego takie cos tak mocno podnosi Ci zylke, aby takim dissem Zajaca jechac ;).

7

Odp: Autoreklama ;-)

solo: daj spokój. Przecież dział Konkursy to wyłączna własność Sikora. Jak byś się czuł, jakby akwizytor nagle pojawił się w twojej sypialni? ;)

Ostatnio edytowany przez epi (2007-03-16 19:55:23)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Autoreklama ;-)

rotfl

9

Odp: Autoreklama ;-)

solo: po to, bo po to są działy, aby z nich odpowiednio korzystać, a nie robić burdel. Jak ktos tego nie rozumie, to do piaskownicy i już. Mam nadzieję, że zajc dał to przez pomyłkę, choć to już nie pierwszy raz.

Sikor umarł...

10

Odp: Autoreklama ;-)

A wiesz od czego jest "Raportuj" obok "Cytuj"?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Autoreklama ;-)

Sikor po to tez istnieje etyka czy nawet friendhip aby przez taka drobnostke kogos nie bluzgac. W tym przypadku nie wiem kto powinien znalezc sie w tej piaskownicy, bo przypominaja mi sie zaraz jakies spamu z komentarzy onetu. nie traktuj tego personalnie, malo sie znamy, oczywiscie lubie Ciebie oO.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2007-03-17 14:17:14)