1

Temat: Najgorsze okładki z gier

Taki właśnie artykuł ukazał się na Onecie. A w zasadzie odnośnik do artykułu z PCWK. Najgorszą okładką uznana została okładka z "Ninja golf" na Atari 7800. Ciekawi mnie jednak czy oceniający widzieli okładki z małego Atari szczególnie te za polskich produkcji i czy one też startowały w konkursie. Tutaj nominowałbym takie gry jak:
Frank & Mark, oraz Włóczykij.

A tak z innej beczki, kolejny popis wiedzy redaktorów Onetu - Napisali że Atari 7800 to komputer :).

link do artykułu:
http://gry.onet.pl/1510201,,Najgorsze_o … omosc.html

2

Odp: Najgorsze okładki z gier

Ciekawe jest to, że #16 miejsce ma okładka gry napisanej w firmie, w której pracowałem :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Najgorsze okładki z gier

A mnie tam okładka do Pac-Mana np. sie podoba...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Najgorsze okładki z gier

Hmmm... Z takim zestawieniem to jak z wyborem "najgorzej ubranej gwiazdy". Trzeba byc znana i niezle ubrana zeby sie w nim znalezc ;)

5

Odp: Najgorsze okładki z gier

widać redakcja onetu nie ma o czym pisać, więc wymyśla dziwne tematy... w sumie nie pierdzielną tematu politycznego o sprawie nagrań rozmów Oleksego z Gudzowatym, bo byłby za duży offtopic więc w ramach wypełniania luki wrzucają coś takiego ;)

Odp: Najgorsze okładki z gier

ale wszystko bija okladki polskich gier na atari 8bit

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Najgorsze okładki z gier

To ja dowalę jeszcze od siebie:
okładki made by Krysal Software (zwłaszcza te pierwsze), Stanbit też zresztą nie miał specjalnie rewelacyjnych...

:D

Ostatnio edytowany przez miker (2007-03-29 18:55:06)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Najgorsze okładki z gier

alfabooot wygląda  całkiem, całkiem...

9

Odp: Najgorsze okładki z gier

miker : w tamtych czasach "trochę" technologicznie odstawaliśmy od zachodu więc myślę ze i tak były niezłe

ech, to byli pionierzy ! więc wybaczmy im

Ostatnio edytowany przez BTC (2007-03-29 23:41:34)

10

Odp: Najgorsze okładki z gier

miker napisał/a:

To ja dowalę jeszcze od siebie:
okładki made by Krysal Software (zwłaszcza te pierwsze), Stanbit też zresztą nie miał specjalnie rewelacyjnych...

:D

Krysal miał odjechane okładki.Szczególnie Najemnik rozpieprzał mundurem w dolary.Aczkolwiek mnie zawsze dobijała perspektywa w Tatqoo's Game;). Stanbit natomiast nawet dawał radę, no może prócz Świata Olkiego, bo okladkę chyba jakieś gdańskie przedszkole musiało robić na zlecenie;)

gep/lamers^dial

Odp: Najgorsze okładki z gier

Tam gdańskie. Pewnie zlecenie dotarło aż do Gdyni-Rumii ;D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Najgorsze okładki z gier

Rotfl

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Najgorsze okładki z gier

Adam Klobukowski napisał/a:

Tam gdańskie. Pewnie zlecenie dotarło aż do Gdyni-Rumii ;D

Gdynia-Rumia???? ZGRZESZYŁEŚ...pała z geografii:)

gep/lamers^dial

14

Odp: Najgorsze okładki z gier

Adam Klobukowski napisał/a:

Tam gdańskie. Pewnie zlecenie dotarło aż do Gdyni-Rumii ;D

Ja przeczytałem "Gdyni-Ruminii" :D

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.