1

Temat: sprzedam trochę gratów

Witam.

Zanim pójdę na allegro, postanowiłem tutaj zaanonsować, zawsze to lepiej jak sprzęt 'w rodzinie' zostanie.

Mam do sprzedania:

- Dość rzadko spotykaną stację SN 360, komplet z zasilaczem, dzialająca. Dodatkowo oryginalna dyskietka z dosem. Zdjęcie (realfoto!) w atariki. http://atariki.krap.pl/index.php/SN-360 Cena: 200 PLN + przesyłka.

- programator flash/eprom/eeprom Universal Flash Programmer Epsilon'a, kompatybilny (w 99%) z Willemem + 2 przystawki (do flaszy/epromów DIL oraz do biosów PLCC/FirmwareHUB) Na stronie epsilona ( http://www.epsilon.com.pl/test/index.ph … roduct=43) jest opis i fota. Prawie nówka, użyty 2-3 razy do flaszowania biosów. Działa na porcie LPT w pececie, soft działa pod windows (pod XP trzeba sterownik dlportio/ioport) oraz pod linuxem pod wine (trzeba tylko ustawic bezposredni dostep do portów tzw. fast-access)
Komplet: zasilacz, kabel, programator, dwa najpotrzebniejsze adaptery. Soft do sciagniecia ze strony Epsilona.
Cena: 100 PLN + przesyłka.(nowka w epsilonie 75zl bez zasilacza i adapterów, adaptery po circa 20-50 zł, naprawdę nie zdzieram ;)

Pytania? mikey[at]wirelabs[dot]net albo IRCnet #atari8 nick: mikey
Ze swojej strony oferuję zero ściemy i odpowiedz na kazde pytanie, jestem tu nie od dzisiaj ;)

To jak, handlujemy? :]

ps. mogę porobić real-foty wszystkiego jak ktoś zainteresowany, ale to jutro.

ps2. jeśli ktoś ma inną ofertę cenową, to prosze sie nie krępować. rozważę każdą ofertę

2

Odp: sprzedam trochę gratów

SNke sprzedajesz? eeee...

3

Odp: sprzedam trochę gratów

Prosze nie oftopikowac :P

4

Odp: sprzedam trochę gratów

mikey napisał/a:

Witam.

Zanim pójdę na allegro, postanowiłem tutaj zaanonsować, zawsze to lepiej jak sprzęt 'w rodzinie' zostanie.

Mam do sprzedania:

- Dość rzadko spotykaną stację SN 360, komplet z zasilaczem, dzialająca. Dodatkowo oryginalna dyskietka z dosem.

mikey, czy wciąż chcesz sprzedać sn 360 ? ja chcę kupić

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

5

Odp: sprzedam trochę gratów

Chcialem sprzedac bo nie mialem kasy na Forevera, koledzy pomogli jednak, no i na razie nie sprzedaje, tym bardziej ze w miedzyczasie zaczalem dlubac w niej turbo czego efekty jak sadze w najblizszej przyszlosci bede juz mogl pokazac. Tak więc sprawa jest nieaktualna.