Temat: Padnięte dyskietki?

Mam kilka dyskietek 5,25' z własnoręcznie wklepanymi programami w basicu, niestety katalogi niektórych nie są odczytywane przez stacje . DOS podaje komunikat 000 wolnych sectorów. Czy jest jakiś program którym można odczytać i zapisać  zbiory z tych dyskietek.  Prosze o pomoc za którą z góry dziękuję.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Padnięte dyskietki?

Rysiu, z tego co pamietam to program "Szperacz Dyskowy" z Avalonu mial f-cje odzyskiwania/przywracania VTOC'a.
Nie dam glowy, ale w "Tajemnicach Atari" tez chyba poruszano podobny temat...

3

Odp: Padnięte dyskietki?

Hm. To typowy objaw widoczny przy czytaniu dyskietek SpartaDOSa w jakimś klonie Atari DOS. Spróbuj sprawdzić, czy przypadkiem np. Sparta 3.2 sobie z tymi dyskietkami poradzi.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Padnięte dyskietki?

OK! Dzięki , jutro sprawdzam bo mam  jedno i drugie.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Padnięte dyskietki?

sorry za prywate: ciężko sie przedmówcy wystawia komentarze na allegro ??? :)

btw. kiedyś był taki programik " Bad Sector Reader"...był po niemiecku i widziałem go tylko raz.

Ostatnio edytowany przez gepard (2007-04-20 00:04:15)

gep/lamers^dial

6

Odp: Padnięte dyskietki?

I jeszcze VTOCFix pod Mydosa.