Temat: Prośba o zrobienie kabla sio2pc

Witam
Mam do Was prośbę, mam do przegrania dema i gry z dyskietek atari, chce je przegrać na pc i podesłać do KAZ-a  z  atari.online.pl  bo nie posiada ich w swoich zbiorach. Nie mam kabla sio2pc ani oprogramowania żeby to zrealizować,  czy ktoś z was mógłby mi zrobić taki kabel bo sam niestety go nie wykonam? (oczywiście zapłacę) Schematy i lutownica to dla mnie czarna magia. Byłbym wdzięczny za pomoc w tej sprawie bo przecież nie tylko ja z tego skorzystam tylko my wszyscy jak się pojawia nowe pozycje w katalogach.

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

2

Odp: Prośba o zrobienie kabla sio2pc

Opcja

1 - podsyłasz dyski do mnie - 2 dni i atr'y są wystawione w necie.
2 - podsyłasz do mnie wtyczkę SIO a kabelek sio2pc robie ci za około 20zł plus koszt wysyłki (długość kabla 3m)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Prośba o zrobienie kabla sio2pc

Dziękuje za chęć pomocy ale w powyższej sprawie pomaga mi jeden z forumowiczów.

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

4

Odp: Prośba o zrobienie kabla sio2pc

Jako, że odzyskałem własnie swój wiekowy 65XE, podpinam się do prośby w temacie - FAQ przeczytałem, schemat obejrzałem, ale że jako elektronikiem nie jestem i takowych znajomych nie posiadam nic tu nie zdziałam. Allegro - nikt nie sprzedaje aktualnie, na eBayu koszmarnie drogo jak na polskie warunki. Pozostaje mi więc zdać się na Waszą pomoc (a, i wtyczki SIO nie posiadam, a dodatkowo lubię swój magnetofon CA-12 więc mu nie utnę :)). Oczywiście za wynagrodzeniem. :)
--
LeHardi