1

Temat: Sztabik warszawski...?

Proponuję zorganizować kolejną edycję, miejsce tam gdzie zwykle (gorączka złota, wilcza 29). Proszę się dopisywać, co do terminu, wybierzemy ten, gdzie będzie najwięcej chętnych. Wszystkie terminy to soboty, godzina 17 (to tak dla ułatwienia):
1. 19.05
2. 26.05
3. 02.06

Sikor umarł...

2

Odp: Sztabik warszawski...?

he he po dobrym party Sikor ma ochotę na więcej :)

Ja się piszę - termin nie gra roli.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

3

Odp: Sztabik warszawski...?

O, czemu nie. Też myślałem coby taki temat założyć.

Jak coś, dostosuję się do reszty. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Sztabik warszawski...?

Bardzo chętnie, ale pasuje mi dopiero 2.06. Ewentualnie może być 26.05, ale będę po wyjeździe integracyjnym z firmy i nie jestem pewny czy się zjawię na 100%.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Sztabik warszawski...?

Skoro nikt inny nie ma propozycji, to termin jest ustalony na 02.06.2007, godzina 17. Proszę się dopisywać do listy, jak mają być tylko 3 osoby to się lekko mija z celem. Chociaż z 5 pewniaków żeby było...

Sikor umarł...

6

Odp: Sztabik warszawski...?

szkoda że nie 26tego...
25tego odwiedzę swoją stolyc :)

7

Odp: Sztabik warszawski...?

Hmm... jeżeli pogoda się utrzyma, to ja byłbym jednak za Szczęśliwicami.

Jednak nad wodą fajniej się w upał siedzi niż w mieście wdychając asfalt i spaliny.

Co Wy na to?

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Sztabik warszawski...?

fajnie było wczoraj w warszawie... asfalt i spaliny :)

9

Odp: Sztabik warszawski...?

Miker: jak dla mnie, to może być... Tylko trza by stolik zamwić wcześniej, coby w (na)tłoku starczyło...

Sikor umarł...

10

Odp: Sztabik warszawski...?

Z powodu małej frekwencji - sztab definitywnie odwołany. Idę na konkurencyjny ;)

Sikor umarł...