1

Temat: Atari + monitor VGA

Interesuje mnie problem podłączenia Atari do monitora VGA poprzez kartę telewizyjną do PC. Czy ktoś na forum miał z tym jakiekolwiek doświadczenia, interesuje mnie jakość uzyskanego obrazu itp.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

2

Odp: Atari + monitor VGA

Ja podlączalem Atarka do PC przez karte TV ale przez wejście antenowe i obraz byl slabej jakości natomiast nie uzyskalem obrazu przez s-video (kabelek niby dobry ale nie dzialal). Obecnie używam  tv 14" i zlacza euro (jakosc obrazu bardzo dobra). Pozdrawiam. :D

bits received: 001000100010110000100010

3

Odp: Atari + monitor VGA

Interesuje mnie problem podłączenia Atari do monitora VGA

moze kiedys doczekamy sie twardziela ktory "wymysli" scandoubler do maluszka

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Atari + monitor VGA

moze kiedys doczekamy sie twardziela ktory "wymysli" scandoubler do maluszka

no, tak. to byloby idealne rozwiazanie ! :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

5

Odp: Atari + monitor VGA

Dziala bez problemow. Najlepiej polaczyc przez zlacze composite video.

6

Odp: Atari + monitor VGA

Ja też tak podłączyłem pod AverMedia Studio. Szkoda słów. Co dobry TV to TV

7

Odp: Atari + monitor VGA

A TY Havoc lepiej byś na party pojechał... a nie tu o jakichś kartach tv - żałuj, że Cię nie było.

8

Odp: Atari + monitor VGA

Havoc nie mogl jechac - przeciez mialo padac!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Atari + monitor VGA

Podobno fajne party bylo w Kocich Ranach.....stuff dac jak najszybciej.....

gep/lamers^dial

10

Odp: Atari + monitor VGA

Mc Master Lamo PIzza Group Rulez 4ver!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

11

Odp: Atari + monitor VGA

Havoc nie mogl jechac - przeciez mialo padac!


No bo miało :(  tylko się pomyliło :(

12

Odp: Atari + monitor VGA

A co to Havoc z cukru jesteś??? A ty centkowany też żałuj  :arrow:  spalcie sobie teraz nawzajem dziady - tyle wam powiem!   :twisted:  :twisted:  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Atari + monitor VGA

Interesuje mnie problem podłączenia Atari do monitora VGA poprzez kartę telewizyjną do PC. Czy ktoś na forum miał z tym jakiekolwiek doświadczenia, interesuje mnie jakość uzyskanego obrazu itp.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :-)

Ja mam podpiętą małą Atarynkę pod gniazdo antenowe do karty TV firmy Pixel View TV PAK, pod win98 obraz żyleta, niestety kiepski pod win2000/XP... ale moja karta jest już dość leciwa i niestety producent że tak powiem nie rozwija już sterowników pod nowe systemy a te co są dostępne chodzą tak że można się pociąć .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: Atari + monitor VGA

Spróbuj pod Windows XP  :twisted:  :twisted:  :twisted:   :D

15

Odp: Atari + monitor VGA

Spróbuj pod Windows XP  :twisted:  :twisted:  :twisted:   :D

oj Lewis za dużo Jaboli przeciez napisałem Win2000/XP  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Atari + monitor VGA

Tylko chcialem nawiazac do dyskusji/polemiki/klotni/darcia kotow w pociagu na LL2k2 ;)

17

Odp: Atari + monitor VGA

... a ja dodam  wątek taki, iż pewnien dobrze zmany mi osobnik pracuje nad podłączeniem kolorowego monita od ST do XL/XE - dla mnie jest to rozwiązanie chyba najlepsze - DESIGN, design i jeszcze raz design monitów ST jest moim zdaniem zajebis*ty. .. komp XE + ST monit... uuuu;- niestety pozostaje na razie tylko łejt for niu upgrejd... ::

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: Atari + monitor VGA

Ja tez chcem monit ST przy XE!!

19

Odp: Atari + monitor VGA

I ja!  :lol: