1

Temat: Atari Still Alive...2k3

Taka informacja a przeszla zupelnie bez echa....Stalo sie to o czym mowiono od kilkunastu miesiecy.Firma Infogrames z dniem 7 maja prawnie przejela nasza kochana nazwe ATARI.Co prawda juz od jakiegos czasu poslugiwalo sie ta wspaniala marka (TU WSZYSCY NA BACZNOSC!LECI HYMN ATARI - slawetny SELF TEST:) ale od siodmego dnia maja w/g prawa jest faktycznym wlascicielem.
Hmm...Mam nadzieje ze "pancernik" nie przyniesie wstydu "gorze Fujiama"bo trzeba bedzie zeslac jakas plage na zabojadow...:))))))
A z drugiej strony - grzyb to smiec,ale milo dla oka i duszy przejsc sie po jakims sklepie z giercami na pieca i popatrzec na pudelka okraszone naszym ulubionym logoskiem....
Na koniec link do firmy Infigrames ktore juz automatycznie przekierowuje na Atari.kom
oto on: http://infogrames.com/

L A M E R S   - podaj to co najlepRZe

gep/lamers^dial

2

Odp: Atari Still Alive...2k3

wg mnie calkiem dobrze na tym Atari wyjdzie, bo Infrogrames jest jednym z wiekszym developerow i czesto widac ich logo, a Atari logo milo jest zobaczyc na najwiekszych hiciorach, jak np. Unreal The Awakening

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Atari Still Alive...2k3

... a no i wypada dodać że na Wall Street była Infogrames figuruje jako ATAR czy cuś takiego ;-)

4

Odp: Atari Still Alive...2k3

to ja kcem swoje 130xe w wersji 2004 8O
8O  ;)