Temat: APC archiver 1.0

Jak się go obsługuje? Mam trochę dysków spakowanych tym archiwizerem i za diabła nie mogę ich rozpakować  (o ile rozszerzenie .A20 lub .A21 to APC archiver).

2

Odp: APC archiver 1.0

Z tego co pamietam do do rozpakowywania byl oddzielny program, UnAPC.

3

Odp: APC archiver 1.0

W skład APC archiver'a wchodzą trzy programy: APCarch, Unarch oraz Dsum. Oczywiście do rozpakowaia archiwum trzeba uzyć Unarch'a ale nie mogę nic do niego wczytać (używany spod TURBODOS'a).

4

Odp: APC archiver 1.0

Przy okazji coś mi się przypomniało. Kiedyś na giełdzie w Lublinie pojawił się magiczny paker, do pakowania całych stron dysku w pliki.

Jeden z handlujących tam atarowców tak się zachwycił tymże programem, że popakował pół swojego archiwum do plików. Oczywiście nie sprawdził czy się rozpakowuje :). Skończyło się to tym, że musiał tworzyć swoje archiwum mozolnie jeszcze raz.

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: APC archiver 1.0

Czy to nie był Full Disk Archiver? :P  Mi też chodzi o rozpakowanie całych dysków.

6

Odp: APC archiver 1.0

Hej!

Full Disk Archiver miał błędy.... i sam jego autor (czyli ja) sam się tak załatwił :D dlatego nie puściłem tego programu nigdy w obieg :) Także szanse że ktoś również sobie zrobił krzywdę są bliskie zeru :)

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

7

Odp: APC archiver 1.0

OK, temat nieaktualny.

8

Odp: APC archiver 1.0

był taki program, którego nazwy nie pamiętam (wiem tylko że zdaje sie , iż był zabezpieczony), w każdym razie zgrywał dyskietki do pliku, tak iż na jednej stronie teoretycznie mieścił się cały dysk...Czarny by wiedział...:P

gep/lamers^dial

9

Odp: APC archiver 1.0

tatqoo napisał/a:

Przy okazji coś mi się przypomniało. Kiedyś na giełdzie w Lublinie pojawił się magiczny paker, do pakowania całych stron dysku w pliki.

Jeden z handlujących tam atarowców tak się zachwycił tymże programem, że popakował pół swojego archiwum do plików. Oczywiście nie sprawdził czy się rozpakowuje :). Skończyło się to tym, że musiał tworzyć swoje archiwum mozolnie jeszcze raz.

pamietam:) chodzi Ci pewnie o łysego? :) a pakowal programikiem gumisia (tego z APC) :) tylko niestety nie pamietam juz nazwy tego packer'a, tak wiec Seban mozesz byc spokojny ;)))

s.

10

Odp: APC archiver 1.0

APC jak APC Archiver ??? :)

NO TO POWODZENIA.

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: APC archiver 1.0

no, APC Archiver,  GumiSoft aka GSL to napisal.
Tez sobie cos spakowalem tym i nieroztropnie skasowalem oryginal.

12

Odp: APC archiver 1.0

Czemu powodzenia??? Program działa jak trzeba. Jedyny problem to określenie czy wcześniej spakowany dysk był w gęstości pojedynczej czy w rozszerzonej.

Ostatnio edytowany przez mariuszbox (2007-06-19 22:16:18)

13

Odp: APC archiver 1.0

Na APC Archiver nie narzekam, mi dzialal jak trzeba.

14

Odp: APC archiver 1.0

Dracon, a jak rozpoznać przed rozpakowaniem w jakiej gęstości był pierwotnie dysk? Dlaczego spakowane dyski mają różne rozszerzenia .A20 i .A21. Czy ma to związek z tym w jakiej były gęstości?

15

Odp: APC archiver 1.0

Co do pytan, to nie pamietam juz dokladnie... Ja uzywalem APC Arch. do pakowania dyskow w podwojnej gestosci (do pojedynczej i sredniej byl przeciez amerykanski DiskComm3 i cos tam jeszcze) - robil to mistrzowsko. Byc moze do pelnego sukcesu, tj. nieawaryjnego uzytkowania trzeba bylo lektury zalaczonego manuala, troche RAM-u i uzywania odpowiedniego DOS-a  (korzystalem z ktorejs mutacji DOS II+/D Dorndorfa).  ;)