26

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Posiadam Atari 65XE - działające!!! 

Jutro zrobię zdjęcia i Ci prześlę.

27

Odp: Bajtki na allegro!!!!

I tu uważam Cię za fachowca. Będzie post nie do przebicia.

Odp: Bajtki na allegro!!!!

ok dziekuje

uwaga wilki jestem first !!!

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2007-06-24 21:15:51)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

29

Odp: Bajtki na allegro!!!!

I kobieta może facetowi zaimponować na tym forum...  :-)

30

Odp: Bajtki na allegro!!!!

robi sie chat interii/wp z tego forum;)
"cze skont klikash?"

gep/lamers^dial

31

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Co znaczy zaimponować..... perełka wśród kamyków zawsze jest w cenie

32

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Witam!!!


Tak jak obiecywałam udostępniam Panom :) zdjęcia mojego Atari i wszystkich akcesoriów.

Zdjęcia można pobrać:  http://www.alanml.republika.pl/atari.rar

Serdecznie pozdrawiam!!!!

33

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Łooooo takie to my mamy i nie jedno.... a gdzie modelka ? Ostatni model to rarytas dla kolekcjonerów. Ciekawe za ile pójdzie.

34

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Zenon - ostatni model, masz na myśli foto nr 4848 - ? 

Ciekawe czy szanowna małżonka aby nie myśli naiwnie, że jak sprzeda Atari to przerobi chłopca w mężczyżnę. I tu bład. Pierwsza miłość nie rdzewieje !!!   Raczej, nie należy sprzedawać gorsetu. On o wiele lepiej leży na wać Pannie niż na klawiaturze ;)

PS. A je też te Bajtki mam (i zostawiam sobie bom sknera)...

Ostatnio edytowany przez pajero (2007-06-25 20:35:54)

35

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Ha! Najciekawsze jest to,że Atari jest moje!!! Specjalnie dziś grzebałam w piwnicy i wygrzebałam.

A mój mąż? Trudno go oderwać od PC, ale jak trzeba jest chłopcem, jak trzeba to jest facetem!!! I w tej kwestii niczego nie chcę zmieniać!!! Nigdy w życiu!!!

Na dzień dzisiejszy bardziej żal mi Atari niż gorsetu :) Jednak przy okazji mojego wpisu o Bajktu na tym forum, mój gorset zyskał dużą popularność stąd gorset+atarii!!! :) :P

36

Odp: Bajtki na allegro!!!!

alanml napisał/a:

stąd gorset+atarii!!! :) :P

jestem za ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

37

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Kupcie na allegro gorset a Atari dorzucę GRATIS!!!! :D

38

Odp: Bajtki na allegro!!!!

alanml napisał/a:

Tylko nowe!!!!

samoboj marketingowy! uzywana (nie prana) bielizna jako bonus pozwala sprzedac wszystko po cenach lepszych od rynkowych.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

39

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Ej wypraszam sobie!!! Używana znaczy prana jak najbardziej!!! 

Cytujesz "Tylko nowe" to dotyczyło wystawiania męskich ciuchów.

Kurcze ciężki bywa pobyt na forum gdzie są tylko faceci!!!!

40

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Nic się nie przejmuj te typy tak mają.......    Atarowcy fajne chłopy. Pobędziesz tu dłużej, przestaniesz żałować .
A może do gorsetu dałoby się dorobić TURBO ? Z buforowaniem ścieżek.
Pajero.... tak chodzi o ten model 4848.

41

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Rzuciłam gorset na klawiaturę i zrobiłam zdjęcie bo mam poczucie humoru i rozumiem rozmowy facetów na temat komputerów i damskich ciuszków. A tu jakiś typ.... Wrrr szkoda gadać!!!

Ale dzięki Zenon, dalej będę tu zaglądać bo zaczęło mi się podobać.

Siedzę przy kompie od rana do nocy i tak sobie trafiłam na to męskie pole :)

42

Odp: Bajtki na allegro!!!!

A tam, glupotami sie ekscytujecie. Powszechnie wiadomo, ze facetow (przynajmniej te klasyczna frakcje) w damskiej garderobie interesuje wylacznie technika zapiec ;) No moze gorset faktycznie jest tu swoistym wyzwaniem... :D

alanml - powiedz lepiej skad u Ciebie Atari? Czy cokolwiek z nim robilas oprocz trzymania w piwnicy?
To mnie ciekawi, bo przeciez "nie ma kobiet Atarowcow". Stad zreszta strzaly kolegow, ze to meza, albo spadek po starszym bracie.

43

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Przyznam szczerze, edukację z komputerami rozpoczęłam w czasach Win 3.11. Atari to dla mnie historia. Dostałam je przypadkiem bo znajomy chciał wyrzucić. I rozumiem uwagi wasze na mój temat.

I tu odzywa sie moja zadziorność!!! Umieściłam wątek o Bajtkach, czytałam odpowiedzi i sobie pomyślałam, że faceci robią sobie ze mnie jaja!!! Wyciągnełam Atari, odkurzyłam, zdjęcia zrobiłam ... i jutro jak tylko wstanę, odpalam i ... niedługo sobie konkretnie na temat Atari pogadamy!!!

Odp: Bajtki na allegro!!!!

tylko spox jezeli zwis xp lub zacznie bootowac network , jednym slowem normalka atari

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

45

Odp: Bajtki na allegro!!!!

No, to się nazywa męska decyzja. Gdyby moja żona powiedziała kiedyś.........odpalam sobie Atari...ech....

46

Odp: Bajtki na allegro!!!!

I o to chodzi! Znaczace jest to, ze wzielas komputer, ktory dla Ciebie byl historia od czlowieka, ktory chcial to wyrzucic jako smiec (obstawiam, ze pewnie on znal je lepiej). Wlasciwie jaki mialas powod? Impuls? To nie przypadek. To znak - Atari wybralo Ciebie. :D
Odpalaj i powedz jak wrazenia.
BTW - komputer masz w bardzo dobrym stanie, spokojnie moze byc retro-ozdoba salonu.
Taa... Mam nadzieje, ze jak bede to dostatecznie czesto powtarzal to zdolam kiedys przekonac do tej mysli moja ladniejsza polowe :D

47

Odp: Bajtki na allegro!!!!

Atari wybrało mnie!!! Fajnie, być może. Ale jak brałam to wiedziałam co to jest. Kiedyś na Amidze CDTV ( cyba tak to się pisze) grałam w Tetris, taki podobno prawdziwy,rosyjski i Arcanoid!!! I robiłam wstawki do filmu ślubnego mojej siostry. Miałam wtedy 14 lat!!!

Odp: Bajtki na allegro!!!!

tak na marginesie pamietacie panienke ktora handlowala softrm ST na grzybowskiej ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

49

Odp: Bajtki na allegro!!!!

alanml napisał/a:

Kurcze ciężki bywa pobyt na forum gdzie są tylko faceci!!!!

zacytuje sexmisje: "ja tylko niose pomoc..."
eh, dzis to juz nie te same zboczuchy co przed wojna...
ps. czekam na meski gorset dla modelu 4848M :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

50

Odp: Bajtki na allegro!!!!

alanml napisał/a:

Ha! Najciekawsze jest to,że Atari jest moje!!! Specjalnie dziś grzebałam w piwnicy i wygrzebałam.

A mój mąż? Trudno go oderwać od PC, ale jak trzeba jest chłopcem, jak trzeba to jest facetem!!! I w tej kwestii niczego nie chcę zmieniać!!! Nigdy w życiu!!!

Na dzień dzisiejszy bardziej żal mi Atari niż gorsetu :) Jednak przy okazji mojego wpisu o Bajktu na tym forum, mój gorset zyskał dużą popularność stąd gorset+atarii!!! :) :P

Znowu chwyty marketingowe.... ale zapraszam do Głuchołaz. Może się mylę i będzie mi głupio.

Proszę alanml, nie sprzedawać Atari. Włączać w każdej chwili. My tu pogłupiejemy do końca bez bab (na forum, ofkoz), jedna Meśka to stanowczo za mało. Opinie ładniejszej strony są bardzo cenne.... i podbuduwujące ;)

A jeśli nie, to zapraszamy tu zawsze....
3mam kciuki.