1

Temat: Pasy komputerowe

Znalazłem na allegro niedrogie pasy komputerowe i zastanawiam się czy sobie nie kupić. Zastanawiam się czy jak je kupie to dużo zwiększy się bezpieczeństwo mojego kompa, wiadomo w samochodzie pasy ratują życie, ale czy uratują mego kompa jakby coś się stało. Oto link:
http://www.allegro.pl/item210657364_pas … _bcm_.html

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Pasy komputerowe

Mój komp w standardzie miał już takie pasy i muszę powiedzieć, że jestem z nich bardzo zadowolony! ;)
Polecam! :cool:

3

Odp: Pasy komputerowe

Pasy pasami, a co z poduszką powietrzną? A jeszcze klima w standardzie na lato byłaby jak znalazł! ;) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Pasy komputerowe

Też mam pasy w standardzie, ale tylko przy fotelu operatora.

Za to mam łamiącą się w razie wypadku klapę matrycy, bezpieczną baterię (nie mam Dell'a - nie wybuchnie :) ), łamiącą się klawiaturę, bezpieczny touchpad i  - co najważniejsze - klimatyzator procesora (!)

W razie braku prądu (np. 20 stopień zasilania) bezpieczna bateria umożliwia mi pracę przez około 60 min aż do bezpiecznego zaparkowania głowic dysku.
Niestety (albo na szczęście) sprzedawca owych pasów nie wspomina nic na temat napinaczy pirotechnicznych....
Może w nowszej wersji?

pozdrawiam,

thePink

Ostatnio edytowany przez thePink (2007-06-28 23:11:33)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

5

Odp: Pasy komputerowe

no :) - nie wiem, czy nowy laptop wytrzyma przeciążenie przy którym kilkukilogramowa paczka wygięła mi tylny fotel z blachy falistej o jakieś 30cm :) - to info oczywiście o wydarzeniach z marca. :) - ... a z ekranu ciekłokrystalicznego nagle zrobił się wściekło - krystaliczny - zupełnie nie wiedzieć dlaczego :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Pasy komputerowe

thePink napisał/a:

W razie braku prądu (np. 20 stopień zasilania) bezpieczna bateria umożliwia mi pracę przez około 60 min aż do bezpiecznego zaparkowania głowic dysku.

Dysk Tobie parkuje przez 60 min ???? To chyba ten dysk co ostatnio brał udział w kompocie ? :P :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P