1

Temat: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

PILNIE POSZUKUJE OPISU DO WERSJI 4.22/FTE!! Jeśli ktoś może mi pomóc w tej materii to zapraszam do dyskusji.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

a co chcesz wiedziec ? :)

a instrukcje to pewnie bedzie mial Lizard

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

Pytanie brzmi "co znaczy opis?". Bo wersja 4.22 niczym (zewnetrznie) nie rozni sie od 4.21 czy nawet 4.20. Jesli chodzi Ci o instrukcje do sparty to prosze bardzo: SpartaDOS X - Podrecznik uzytkownika.
Jesli jednak potrzebne Ci sa dokladniejesze dane (budowa pliku wykonywalnego, relokacja, itp.) to ... jak bedziesz mial, przeslij mi szybko :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

Jak juz bedziecie w posiadaniu to i ja poprosze na priv...

5

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

Sparta DOS X 4.22 FTE tym przedewszystkim różni się od poprzednich wersji, że rozpoznaje procesor 65c816 i w pewnych okolicznościach z niego kożysta; np. przy obsłudze ramdysq. Przy czym jeszcze? Nie wiem, bo nie mam opisu do tej wersji - więc poprosze o jakiś HLP!!! please;

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

a instrukcje to pewnie bedzie mial Lizard

o nie! w to się nie dam wrobić! ma instrukcję do sdx, źródła, opis procedur, etc. ale do 4.20. a o 4.22 wiem tyle co pinek (na razie  :twisted: )

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

To podeslij to co masz.
Wersja 4.21 od 4.20 rozni sie tylko  uporzadkowaniem zawartosci dysku "CAR:". Z tego co pamietam zmiana nazwy jednego pliku i jeden zmieniony na inny. W wersji 4.22 dodana zostala obsluga 65c816 (czesc wewnetrznych procedur potrafi go zastosowac, a sam system wykrywa i ustawia dodatkowa flage obecnosci) i poczynione dalsze optymalizacje, znowu bez zmiany zasad wewnetrznej obslugi procedur systemowych.
Dlatego pisalem ze zewnetrznie nie roznia sie niczym, a wewnetrznie (jesli chodzi o programowanie) tez praktycznie niczym.

Dlatego chetnie zobacze wszystko poza instrukcja dla dowolnej wersji powyzej 4.18 (bo praktycznie do 4.22 od strony programistycznej sa takie same).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

8

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

....acha.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

....acha.

No stary, takiego akapitu Kant by sie nie powstydzil...  8)

10

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

Pinokio ten wiekopomny "akapit" wymozdzyl jeszcze na kacu:) Nie wszyscy wiedza, ze mial urodziny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Ps. Pinokio, dotarles po ta szybke?;)

11

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

Miałemmałoczasuiniemogłemwięcejnapisać.Terazdlaprzykładunieużywamspacji,botokosztujezbytwieleczasu-dziśteżsiębardzospiesze.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

... a co do szybki - to udało mi się zniwelować wszelakie zniszczenia powstałe w wyniku wywiązania się imprezy urodzinowej....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

... poza tym drogi Nietoperku! Mam zdjęcia rozwodowe - czyli Nietoperek w objęciach mojej żony .. hehehehe;- piękny widok. Cóż; ostatecznie wszystko pozostaje w rodzinie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

No dobra temat jest o Sparcie X a nie o jakichs zdjeciach :).
Ktos tu sie chwalil, ze ma jakas dokumentacje (i to nie fotogtaficzna powtarzam ;) ) do SpartyX poza instrukcja, mozeby wyslal maila....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

15

Odp: Sparta DOS X 4.22/FTE'1995

... to nie ja, to LIZARD!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info