1

Temat: Problem z k750i

Mam niełatwy problem do zgryzu. Na moim k750i z sieci, która "może więcej" jest wgrany soft min. gry i inne aplikacje.
Niestety Super Real Tenis mi się przejadł i chciałem go skasować a tu brak takiej opcji. Wybieram "skasuj wszystko" i nic się nie dzieje... Pytanie: Czy można to skasować (jak i inne zabezpieczone pliki) nie używając żadnego softu na PC?
A jeśli trzeba użyć jakiegoś programu to czy jest jakiś "ogólnodostępny" w sieci?

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

2

Odp: Problem z k750i

A po co kasować Tenisa, skoro zajmuje jedynie 240kB?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

3

Odp: Problem z k750i

właśnie

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Problem z k750i

sciagnij MobiExplorer... wersja darmowa (testowa) dziala 15 dni ale to wystarczy, zeby pokasowac sobie niechciany syf (w szczegolnosci animowane p*.*)

5

Odp: Problem z k750i

Fox, gRzEnIu :Tenis przeszkadza i tyle jak i "HP Print", z którego nie korzystam. Ogólnie wkurzające jest to, że "ktoś" ustala sobie, że to MUSI być na moim telefonie...
Azbest: ... a już animowane syfy w szczególności ;)

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

6

Odp: Problem z k750i

Azbest prawi dobrze... Można to g...o skasować, ale dzięki zewnętrznym programom. To jakiś syf, który musi być, jako jeden z elementów umowy sprzedaży. ( inaczej mógł by Cię ktoś kto od Ciebie odkupuje ten sprzęt, uznać ten towar jako nie zgodny z umową...( w instrukcji obsł. na pewno jest napisane o sofcie...))

Pozdrawiam.

Thanks for use a real machine!
Stardust Memories _ kocham to !!!

7

Odp: Problem z k750i

Jestem prawdziwym Polakiem - nie czytam instrukcji obsługi :D

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

8

Odp: Problem z k750i

Ja z racji zawodu czytam... i to każdą :D i nawet rozumiem... w przeciwieństwie do 95% rodaków:):):)

Thanks for use a real machine!
Stardust Memories _ kocham to !!!

9

Odp: Problem z k750i

Od momentu gdy wziąłem do ręki warunki gwarancji mojej mikroweli, do momentu gdy ją odłożyłem, tarzałem  się ze śmiechu przez dobrych kilka godzin...

Muszę ją kiedyś w końcu przeczytać :lol: :lol: :lol:
A uraz do instrukcji pozostał.

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

10

Odp: Problem z k750i

Mnie w k750i najbardziej draznia te linki do pobierania gowien (czyt. ringtonow, tapet, motywow i innego scierwa) - wielokrotnie juz mi sie niechcacy wcisnelo i faktura przychodzila drozsza... A usunac tego poki co nie umiem... :^(
PS. Zeby nie bylo - o ile pamietam w instrukcji nic o tym nie bylo...

11

Odp: Problem z k750i

A działają u Ciebie? tzn linki? Bo ja pare razy z ciekawości chciałem zajrzeć na stronke SonyE i pooglądać sobie jakie to dzwonki mają a tu: "Nie można wyświetlić strony".
Zdobyłem :cool: Mobile Master Professional. Może tym się uda. Dam znać jak będą rezultaty.

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."

12

Odp: Problem z k750i

Nie wchodzilem i nie mam zamiaru wchodzic. Za stary na takie 'atrakcje' jestem.

13

Odp: Problem z k750i

Problemy
1. Azbest: Zapodaj działającego linka do downloadu MobiExplorera, bo:
2. Mobile Master Profesional działa ale inaczej ;) - widzi tylko to co na karcie pamięci (a pamięci fona ni huhu), a żeby było śmieszniej to soft firmowy nie widzi karty, tylko pamięć telefonu... Spotkał się ktoś z tym?

"Witaj w Niebie - oto Twoja harfa.
Witaj w Piekle - oto Twój akordeon..."