Temat: Kupię dowolne Atari

Kupię dowolne Atari od kogoś mieszkającego blisko Radomia lub w Radomiu. Chcę kupić 100% sprawny sprzęt -wygląd zewnętrzny nie robi różnicy. Może być kompletnie zdewastowane ;)

2

Odp: Kupię dowolne Atari

Zdaje się, że Dely ma Atarkę potrąconą przez walec ...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Kupię dowolne Atari

Obudową się nie przejmuję ;) i tak pracuję na otwartym sprzęcie ;) C64 zawsze jest otwarte ;)

4

Odp: Kupię dowolne Atari

To nie znaczy że masz tak samo traktować porządny sprzęt ;) Jak już zdobędziesz to Atari, to prosimy ładnie je odrestaurować :-)
A do rzeczy, to na allegro codziennie jest kilka atarynek, często sam komputer jest za niewielkie pieniądze więc nawet z przesyłką nie powinieneś zbankrutować, gorzej z peryferiami bo droższe..

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: Kupię dowolne Atari

Otworzony sprzęt ma lepsze chłodzenie ;) Poza tym nie opłaca się co chwilę skręcać i rozkręcać, bo gwinty się wytrą ;) Co chwilę coś czysczę, przerabiam itp Atari kupuję od Dely ;) Mieszkamy niedaleko siebie -odbiór osobisty. Nie kupuję na allegro bo nie mam konta, a rodzice nie pozwalają założyć ;)

6

Odp: Kupię dowolne Atari

No tak, pamiętam z czasów świetności naszych maszynek, jak przychodziłem do kumpla, który miał C64, to on najpierw  włączał mały pokojowy wentylatorek, kierował powietrze na zasilacz, a dopiero po tym włączał komodę właściwą :) Podobnie robili na giełdzie, więc rozumiem nawyk :) Z gołym /|\ jednak nigdy nie miałem problemów z chłodzeniem.

A co do przeróbek to co planujesz? Pytam bo moja atarynka jest właśnie na warsztacie u Zenka, który pakuje tam sporo rzeczy i będzie ciasno.
Czy zamknięta maszynka z dopałkami (1MB, intSDX, ARC , IDEa, stereo, covox) daje radę bez problemu z chłodzeniem?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: Kupię dowolne Atari

No niestety, po trzecim spalonym anticu musiałem zainwestować w chłodzenie wodą i monitoring temperatury.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.