Temat: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

Cześc,

Może tak od początku, jest jedna firma która sprzedaje pluginy do adaptacji pod WWW różnych fajnych
galerii. Najbardziej ich znany produkt to tzw. plugin "SIMPLEVIEVER"....
Teraz się zastanawiam czy wchodząc na stronę czyją kolwiek można w jakiś sposób "zassac" źródło
takiego flasha + dodatki, jak na moją wiedzę serwer musi coś takiego wysyłac na komp, bo przeciez
obsluga flash odbywa się juz na stacji koncowej użytkownika, pytanie tylko jak przechwycic to co
wysyła serwer... zapytacie po co mi to ?

Otóż, no cóż przyznam się :) chciałbym wykorzystac taki engine... a nie chce mi się kasy wydawac :(
wiem nie ładnie chcę postąpic :)... ale cóż.....

o ten engine mi chodzi :)
jak ktoś umie to zassac :) bede wdzieczny, stawiam piwo na zlocie :)

http://www.airtightinteractive.com/proj … iewer/app/

Zajec/sword ;)

2

Odp: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

If you are interested in using TiltViewer on your own site, or licensing the source-code, please contact: licensing@airtightinteractive.com

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

jer: umiem czytac, ale gdyby to było za darmo to dali by linka do źródeł tak samo jak do SIMPLEVIEVERA, i kilku innych typowych FREEWARE'ów które udostępniają ... takie podpowiedzi możesz sobie wg. mnie daroowac :)...

Zajec/sword ;)

4

Odp: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

Ale napisać nie zawadzi, może wcale to nie żadne nie wiadomo jakie pieniądze...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

Zajec, SWFa to ciezko zdekomplowac do formatu FLA zrozumialego dla zjadacza chleba:) mozesz uzyc dekompilera soft http://www.sothink.com/product/flashdecompiler/ i podobnych ale efekt ... musisz znac flasha i As2 lub As3 - bez tego tylko strona www.zapomnij.com.pl ":)

ogolnie plik SWF laduje u ciebie na kompie, przegladarka go odpala i ActionScript pobiera dane XML lub cos innego przez PHPa (zazwyczaj)

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Sciąganie z www źródeł flash, da się ?

sothink daje rade

sun/goes/nowhere/fo/real