1

Temat: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika - najlepiej z foruma, problem jedynie polega na tym, że jestem biedny jak mysz nie koniecznie kościelna - ogólnie sprawa jest poważna. Kandydatury na forum, reszta na priva. Problem z brakiem dochodów na własne utrzymanie i alimentami.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

wniosek do sadu rodzinengo o obnizenie alimentow. mozesz sie ubiegac o to co 3 miesiace...

ale znajac zycie to ci powiedza ze masz sobie znalez lepsza prace..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

chętnie przyjmę lepszą pracę i spłacę całość w jednej racie. O obecną posadę starałem się długo, co i tak nie umożliwia mi rozwiązania problemu ze względu na jednak zbyt niski dochód. Gratulacje dla pisuaru, że zwolnili tyle miejsc pracy, bo i tego bym nie miał :)

Obniżenie alimentów w sądzie rodzinnym? - raczej cudów spodziewać się nie należy.

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-10-23 00:06:23)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

Ograniczenie spalania wyrobów tytoniowych może w istotny sposób przyczynić się do poprawy sytuacji.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

1. zostało to ograniczone
2. nie partycypuje najczęściej w kosztach, więc mi Epij nie wytykaj - jeśli dokładnie sytuacji nie znasz.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

Pin -> jak masz ochotę, to opisz mi na mindfields(at)o2.pl - w miarę dokładnie - stan faktyczny (o co chodzi) i prawny (jakie sąd wydał postanowienie w Twojej sprawie). W wolnej chwili coś postaram się coś wykombinować ;)

Loading... Please wait!

7

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

Zgłaszam się, Pin.
Napisz co i jak na priva,

8

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

ok - więc jak na razie wytypowani: mindfields, oraz króger. Dzięki panowie za odzew, szczegóły w miarę możliwości dziś wieczorem

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Potrzebuje prawnika, lub przyszłego prawnika

Pin, a udaleś sie do najbliższego MOPS'a? Tam ci kobiety pewnie podpowiedza co robic. Jesli masz mieszkanie spoldzielcze to postaraj sie o dofinansowanie. To tez w jakis sposob ograniczy twoje wydatki.