Temat: Taka kolekcja... żal...

Że nie miałem akurat forsy... Kupiłbym bez mrugnięcia. Wczoraj na allegro się zakończyło za 875 złotych:

- komputer ATARI 1200XL + cartridge BASIC - nigdy nie sprzedawany w Europie
- stacja ATARI 1050,
- modem ATARI 1030,
- drukarka ATARI 1027
- TRACKBALL,
- TABLET + cartridge ATARI ARTIST
- kilka oryginalnych gier,
- mnóstwo instrukcji, gwarancji

http://img135.imageshack.us/my.php?imag … d01nr6.jpg

wszystko wizualnie pod linię XL i widocznie w znakomitym stanie... modem... tablet! nawet nie wiedziałem, że atari zrobiło coś takiego... :((((

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Taka kolekcja... żal...

co za szrot i w dodatku bez pudełek :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Taka kolekcja... żal...

były "gwarancje", łe kurcze

4

Odp: Taka kolekcja... żal...

Przesadzacie - ja wartosc tego zestawu wyliczylem na okolo 900zl. Tylko ja nie sprzedawalbym w hurcie.
Sprobujcie, po podwyzkach USPS i skasowaniu transportu morskiego, sprowadzic z USA drukarke do Atari to inaczej zaspiewacie :P

5

Odp: Taka kolekcja... żal...

Jak to bez pudełek? Co najmniej do tabletu było pudełko, widać na zdjęciu, nie pamiętam opisu aukcji ale chyba całość była "boxed". Ano zasilacze na 110V (co nie dziwi bo 1200XL nie było sprzedawane w Europie) ale to chyba żaden problem - gość pisał że włączał po 2 w "szereg" :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Taka kolekcja... żal...

nosty napisał/a:

Przesadzacie - ja wartosc tego zestawu wyliczylem na okolo 900zl. Tylko ja nie sprzedawalbym w hurcie.
Sprobujcie, po podwyzkach USPS i skasowaniu transportu morskiego, sprowadzic z USA drukarke do Atari to inaczej zaspiewacie :P

Ale ja nie przesadzam - poszło przecież za około 900 :) Dokładniej 875. I mówię, że bym to wziął, tylko forsy nie miałem :) A gdyby gość nie sprzedawał w hurcie tylko wystawił w aukcjach co 2-3 dni to bym pewnie i więcej zabulił - i prawdopodobnie dałbym radę wszystko :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: Taka kolekcja... żal...

ej, ale czy warto jest płakać nad rozlanym mlekiem? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Taka kolekcja... żal...

szczerze powiedziawszy dziwny ten trak-ball. Mam takowego, a drugi dałem Anj, lecz żaden z nich nie miał ŻÓŁTEJ kulki :) - może to kulka od bilarda - kto wie :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-10-24 17:57:54)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Taka kolekcja... żal...

fakt geyshe uzywaja podobne kulki

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Taka kolekcja... żal...

Atariki też przyjacielem Twoim jest! :D

I Ty zostaniesz big endianem...