1

Temat: Kupię Przewód Atari - Telewizor

Witam.

Jak w temacie kupię kabel łączący małe atari z telewizorem. Wszelkie info proszę kierować na maila fintik@o2.pl.

Pozdrawiam
Piotrek

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

2

Odp: Kupię Przewód Atari - Telewizor

A masz w telewizorze wejście s-video? Bo jeślli tak, to na allegro w w kategorii komputery inne->atari kupisz kabel z wyjście monitorowego na s-video właśnie. Bywają też gotowe na SCART i każdy z nich daje duużo lepszy obraz niż kabel antenowy.
A jeśli lutownica nie jest Twoim wrogiem, to możesz taki kabel sam zrobić wg schematu np. na stronie DeReAtari

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Kupię Przewód Atari - Telewizor

dzięki za linka :)

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D