1

Temat: River Raid

Witam. Mam małe i krótkie pytanie: Czy była wersja River Raid na Atari ST? Problem w tym, że nie mogę tej wersji znaleźć na TOSECu, a koleżanka mówi, że w to grała. Jeśli istnieje wersja na atari ST, to skąd można ją zdobyć?
Serdecznie pozdrawiam.

Odp: River Raid

Nic mnie o tym nie wiadomo. Raczej nie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: River Raid

jak koleżanka mówi, że grała to tak było :)

bo 'koleżanka' czyli ja grała w River Raid na swoim Atari 1040Ste

Ostatnio edytowany przez domino (2007-11-29 11:58:06)

4

Odp: River Raid

Oj chłopie... koleżanka Cię zaprasza do siebie, że niby "ma River Raida na ST", a ty zamiast iść do niej, aby "przelecieć" i "postrzelać" w okolicach "bardzo mokrych" (niekoniecznie samolotem i na komputerze) zastanawiasz się, czy na ST rzeczywiście istniał River Raid... wstyd ! :lol:

5

Odp: River Raid

akurat nie o to chodzi chłopie - to poważny spór ;) . Koleżanka już ST nie ma :P chodzi tylko o fakt istnienia bądź nie tej gry :D Zawzięcie upiera się, że za młodu w tę grę na tym sprzęcie grała. Ja jej śladu w necie, ani w TOSECu nie widzę i zastanawiam się, czy na prawdę istniała :P

6

Odp: River Raid

Właśnie o to może chodzić - kobiety lubią stosować kokieterię poprzez tzw. "droczenie się" ;) Wprawdzie nie jestem "wredną męską szowinistyczną świnią", ale szczerze mówiąc dziwnym mi się wydaje, że koleżanka może wiedzieć co jest Atari ST i nie zdziwiłbym się, gdyby ST jej się z 8-bit pomyliło ;)

7

Odp: River Raid

no więc macgyver zadziwię Cię ale wiem co to ST i nic mi się nie pomyliło - mialam dokładnie 1040 STE

Ostatnio edytowany przez domino (2007-11-29 14:02:15)

Odp: River Raid

domino: to może na emulatorze XL/XE? Wikipedia też twierdzi że nie było: http://en.wikipedia.org/wiki/River_Raid

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: River Raid

hahah macgyver, nice1 w tym pierwszym poscie ;) a z tego co wiem nie bylo RR na STE, chyba ze nieoficjalnie ktos napisal, co nie powinno byc problemem.

10

Odp: River Raid

najwidoczniej grała w coś co jej się kojarzy z River Raid

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

11

Odp: River Raid

... a tak nawiasem mowiac, to co Wy tak o kolezance "domino" w trzeciej osobie ?

gajwer ... dobra odpowiedz, buty spadaja ... ale juz nie kreuj sie na takiego znawce pci pieknej bo bedziesz musial zmienic imie na LEW :)

Ostatnio edytowany przez cedyn (2007-12-01 01:31:10)

12

Odp: River Raid

Rywin ? :)

13

Odp: River Raid

starowicz :)

14

Odp: River Raid

I jak sie pozniej nie dziwic, ze "nie ma kobiet atarowcw"? Przeciez Wy naprawde szowinisci jestescie! Jak kobieta interesuje sie Atari, to znaczy ze probuje poderwac atarowca, ta? Dobrze, ze od razu nie lapie meza "na atari" :P A komputer pewnie nie byl jej tylko brata albo sasiada. Niemozliwe zeby sama szczerze ineteresowala sie komputerami a w szczegolnosci Atari.
Żenuła!

15

Odp: River Raid

Oj, nosty - robisz z igieł widły. Chodziło o żart i dobrą zabawę, takie było zamierzenie i tak (przynajmniej odnoszę takie wrażenie) odebrała to koleżanka domino. A ty próbujesz do tego dorobić ideologię i doszukać się tutaj skandalu niczym pewna kolorowa gazeta na literę "F" ;)

16

Odp: River Raid

Zgadzam się z Nostym. Mac  - masz czasem takie żarty, że ręce opadają.. Taki trzydziestoletni piętnastolatek ;P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

17

Odp: River Raid

Nosty nie bądź taki podziel się, wrzuć algorytm morfowania IGŁy W WIDŁY.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

18

Odp: River Raid

sqward: wobec tego masz pecha... chcąc niechcąc musisz je czytać... z życiu nie może być zbyt łatwo :P