1

Temat: Byli tam nasi !:)

Oglądałem sobie ostatnio ten film z imprezki "dobre programy.pl". Zaskoczyło mnie to co zobaczyłem bo te Vobisowo - Offisowe klimaty wskazywały na coś zupełnie innego a tu jednak :) Czy ktoś z naszych wie coś na ten temat ?

Oto linki bezpośrednio do filmów:
Strumień wideo z wideorelacją (WMV, 12 minut)
Plik wideo z wideorelacją (WMV, 34 MB)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Byli tam nasi !:)

hahaha :) - no niezłe jaja. Jak bym wiedział, to bym się tam ze sprzętem pojawił :) - hahahaha. Zawsze można puścić instalkę desktopa na dobreprogramy. W końcu to dobry program :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Byli tam nasi !:)

Ja w temacie tego WMV.
Pod dowolnym playerem mam czarny obraz. Mie mogę tego przekodować (VirtualDub itp) - czyli brak kodeka ?
Jeśli tak to jaki ?

4

Odp: Byli tam nasi !:)

Dobre porogramy wychowują młodzież na wiernych konsumentów i przykładnych obywateli pietnujących piractwo. "Tydzień z Piratem", częste doniesienia o aresztowaniu kolejnego wroga ludu i gdybanie jak się będzie nazywał nastepca IE7 (a nie kiedy to gowno obsłuży CSS) - to kwintesencja tego portalu, gdzie typowa wiadomość ma 70 komentarzy, w 90% przypominających te z onetu - mimo pełnej cenzury prewencyjnej. (a może dzięki niej)

Sorki za smucenie, ale musiałem to z siebie wyrzucić. DP to zło! ;)

5

Odp: Byli tam nasi !:)

gl.h: "częste doniesienia o aresztowaniu kolejnego wroga ludu": he he he :D :)
Ale faktycznie jest to dość odległe od tego na czym się wychowywaliśmy np. "copy-party" ;)
...jedno takie odbywało się cyklicznie... co tydzień na ul. grzybowskiej ;)

pajero: u mnie na linuksie jest podobnie bo nie mam kodeków, więc jest to odpowiedź - pod win jest ok.
Na razie możesz zobaczyć fotorelację ;)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-12-13 01:32:36)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: Byli tam nasi !:)

Tdc, 4u: http://www.mplayerhq.hu/design7/dload.h … ary_codecs

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Byli tam nasi !:)

Lizard: dzięki ściągnąłem sobie, choć mam teraz zupełnie inne problemy z blaszakiem, jak je zakończę to wtedy zainstaluję sobie nowego linuksa i wtedy mi się one przydadzą :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P