1

Temat: Dyskietki Stilon

Witam, mam pudełko dyskietek 5.25 z 'kultowego' ;) Stilonu (10szt). Nigdy nieużywane, dziewicze zielone pudełko z dyskami i naklejkami. Zastanawiam się, czy dla kogoś nie przedstawia to wartości kolekcjonerskiej. Jesli tak, to chetnie wymienię na inne, dowolnej firmy (najchętniej nieużywane). W przeciwnym razie nie zawaham się ich użyć :) bo to ostanie wolne dyski u mnie na stanie.

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

2

Odp: Dyskietki Stilon

Ja biorę. Wymienię na nowe i nie używane Maxwell, 3M. Wieczorem dam znać jak i co oraz ile mam.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-12-18 16:10:53)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Dyskietki Stilon

Stilony rox. Vasco na takich swapował, i nawet po 10 stemplach na poczcie czytały się bez zająknięcia. A i rzadko zdarzały się badsectory.
STILON FTW!

Odp: Dyskietki Stilon

Do czasu az sobie Tomsa nie kupil, ktory mial sprzetowe tworzenie Vasco Bad Sectorow... ;)

Niech tylko Axe to przeczyta, to juz on Ci cos powie o czytaniu dyskow ode mnie bez zajakniecia ;)

5

Odp: Dyskietki Stilon

gRzEnIu napisał/a:

Ja biorę. Wymienię na nowe i nie używane Maxwell, 3M. Wieczorem dam znać jak i co oraz ile mam.

OK, pisz na priv
dla porządku dodam tylko, ze nie ma folii, jakby dla kogoś to było ważne. Pudelko w b.dobrym stanie, choc nie idealnym, nigdzie nie porwane.
Moge ewentualnie dorzucic pudełko nowych Verbatimów, zafoliowane w idealnym stanie jak ze sklepu. Tyle, że to 2HD wiec dla mnie bezużyteczne, jak sądzę (mam stację 1050)

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

6

Odp: Dyskietki Stilon

Vasco/Tristesse napisał/a:

Do czasu az sobie Tomsa nie kupil, ktory mial sprzetowe tworzenie Vasco Bad Sectorow... ;)

Niech tylko Axe to przeczyta, to juz on Ci cos powie o czytaniu dyskow ode mnie bez zajakniecia ;)

-nie no Vasko nie przesadzaj Twoje dyski dobrze się odczytywały w Tomsie...
Nawet po 30wysyłce działały dobrze :)