1

Temat: Janusz Pelc

Witam, mam pytanko, czy ktoś z was wie czym aktualnie zajmuje się Janusz Pelc? Sporo grzebałem w internecie a jedyne co znalazłem to to http://ofirmie.onet.pl/3167,1325080,0,PL,,artykul.html znalazłem na tej stronie to : ,,Jak podkreśla Janusz Pelc, główny architekt systemów Onet.pl:" Wie ktoś może czy to TEN Janusz Pelc? Aha, a jeżeli to on, to fajna sprawa by była gdyby ktoś kompetentny zająłby się wywiadem z nim. Pozdrawiam

Łukasz

Gorąca lutownica wygląda dokładnie tak samo jak zimna.

2

Odp: Janusz Pelc

tak to ten sam Janusz:)

3

Odp: Janusz Pelc

Zawsze to pozytywny akcent jeżeli chodzi o ten portal. Do tej pory kojarzyłem go ze "specyficznymi userami" - po tej informacji zawsze będę miał bardziej przychylne zdanie ;)

4

Odp: Janusz Pelc

no to kto kąbinuje do niego e-maila ;)

Gorąca lutownica wygląda dokładnie tak samo jak zimna.

5

Odp: Janusz Pelc

temat odnosnie Pelca i jego pracy w onecie byl poruszany jakies 2 lata temu ? życze powodzenia ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Janusz Pelc

no widziałem, ale tam tylko raczej wspomniał ktoś że napisał do niego e-maila i nie otrzymał odpowiedzi

Gorąca lutownica wygląda dokładnie tak samo jak zimna.

7

Odp: Janusz Pelc

Wolę myśleć o Januszu Pelcu jako autorze Robbo niż np. autorze systemu cenzury prewencyjnej na pseudoforum Onetu.

8

Odp: Janusz Pelc

Witam, z moich źródeł wiem, że nie zajmuje się już wogóle programowaniem - jest członkiem zarządu spółki onet s.a.

MaW

___
Press play on tape...

9

Odp: Janusz Pelc

To źródło miałeś na myśli?

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

10

Odp: Janusz Pelc

o, popatrz, nawet nie wiedziałem, że tak ofen jest to tam napisane. Temat JP wyszedł w rozmowie ze znajomym przy refleksjach po przeczytaniu wywiadu z Maciejem Miąsikiem

___
Press play on tape...

11

Odp: Janusz Pelc

"Jego pasją jest muzyka. Realizował się m.in. jako kompozytor i producent muzyki do gier. W wolnych chwilach, pełni rolę DJ-a w swoim własnym klubie na krakowskim Kazimierzu."


mam pewne przypuszczenia, która to knajpa. .. Jeśli to ta knajpa, gdzie często leci electro. Nie jest to czasem "Notabene Club"?? (ul. Mostowa 2). Nie mam tego jak sprawdzić - jeśli ktoś na trop wpadnie;- to info wskazane :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2008-02-01 10:51:36)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Janusz Pelc

"dzieli" mnie od niego dwóch znajomych, więc jak nie dziś, to w przyszłym tygodniu powinienem to wiedzieć :)

//BTW: w DL są całkiem spoko ludzie - myślę, że jak po ludzku napiszecie, po co Wam kontakt z Szefem, to przekażą, a być może bezpośredni mail/telefon podadzą

Ostatnio edytowany przez maw (2008-02-01 12:09:31)

___
Press play on tape...

13

Odp: Janusz Pelc

Pozytywka, to jest jego klub nota bene

http://www.pozytywka.pl/ - z poufnych źródeł wiem, że jest 99% szansy, że to On odpowie na mail wysłany w adresie kontaktowym na tamtej stronie...

No i zagadka rozwiązana. Proponuję też wobec tego zlot w najbliższym możliwym terminie w Pozytywce, w Krakowie :D

Ostatnio edytowany przez maw (2008-02-01 12:30:24)

___
Press play on tape...

14

Odp: Janusz Pelc

Jestem za!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.