1

Temat: Lode Runner: The Legend Returns - KONWERSJA

Jako poszukiwacz i surfer:) znalazlem ta oto giere ktora jest konwersja hitu z 8-bitowcow nad ktora swojego czasu spedzalem dziesiatki godzin...
Co do samej gry to dopiero co znalazlem linka wiec zapodaje Wam ludzie.Mam nadzieje ze gierka ma chociaz troche ze swojego dawnego klimatu....

link do strony domowej : http://entropymine.com/jason/lr/
link do gierki                : http://www2.driverguide.com/files7315/u … eturns.exe

Na koniec jeszcze fragment komentarza w jezyku unijnym ze stronki warezowej gdzie to cudo znalazlem....

"Lode Runner: The Legend Returns :

Lode Runner: The Legend Returns was released in 1994 by Sierra On-Line. It was developed by Presage Software Development Company. It is a modernized version of the classic Lode Runner. It has much-improved graphics and sound, as well as plenty of new tools that you can play with, but ultimately it is very similar to the Lode Runner of old. There are versions for 3 computer platforms: Windows 3.1, Macintosh, and MS-DOS. The Windows version also works under Windows 95/98. The MS-DOS version does not work under any version of Windows, as far as I know. There is also a version from Natsume for the Sony Playstation. Lode Runner: The Legend Returns was made obsolete by the release of a follow-up, Lode Runner On-Line."

Milego zagrywania........

gep/lamers^dial

2

Odp: Lode Runner: The Legend Returns - KONWERSJA

ah gdyby Ci sie udalo znalezc Lode Runner 2 (full nie demo)- ta 3d wersje to bylby full wypas :) Niestety nigdzie nie moglem tego znalezc, a ciekaw jestem jakby sie gralo w LodeRunnera w rzucie izometrycznym.

Co do Lode Runner:Legend Returns i Lode Runner:Mad Monks Revenge to smialo moge polecic wielbicielom atarowskiego Loderunnera. Gra jest ladna i ma klimat jaki pamietam z wersji na ATARI. Dodatkowym plusem jest mozliwosc gry w kooperacji w 2 osoby. W niektorych planszach trzeba sie podzielic obowiazkami i niezle zgrac sie w czasie zeby przejsc level :)

Jeszcze raz goraco polecam.
Aha u mnie na WinXP gra dziala bez problemow.