Temat: Kupię Atari 130XE

Witam!

Tak jak w temacie, chętnie kupię Atari 130XE w dobrym stanie. Nie naprawiane ani bez przeróbek.

Pozdrawiam

Boulder Dash forever

2

Odp: Kupię Atari 130XE

lepiej allegro. Tutaj "bez przeróbek" nabiera innego znaczenia :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Kupię Atari 130XE

"Bez przeróbek" = "w folii" ?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Kupię Atari 130XE

Kolekcjoner ? :D

Ostatnio edytowany przez maw (2008-01-10 17:27:54)

___
Press play on tape...

5

Odp: Kupię Atari 130XE

Najlepiej by było jakby stan był idealny :P Może być nowa sztuka. Zasadniczo teraz szukam dowolnego modelu seri XE (bo inaczej nigdy sie nie uda). Nie jestem kolekcjonerem, ale bardzo mi zależy aby mieć taki jeden egzemplarz. Dla przyszłych pokoleń :)

Boulder Dash forever

6

Odp: Kupię Atari 130XE

"Dla przyszłych pokoleń" - ewidentnie typowy dla kolekcjonerów pretekst ;)

7

Odp: Kupię Atari 130XE

Keitaro - a ile jestes sklonny zaplacic?
Zasadniczo jesli kupisz nowke w boxie <600zl to Dely powinien Ci ustawic pod nickiem "Szczesciarz" ;)

Te nowe 800XE za 99zl o ktorych pisales w innym watku, pewnie rozeszly sie w minute osiem.

8

Odp: Kupię Atari 130XE

No cóż, my ciułacze śmiejemy się z imperialistycznych zepsutych przez kapitalizm kolekcjonejrów. A wgłębi im zazdrościmy zawartości półek. To takie małe ale nasze Polskie zepsucie. Z jednej strony chcę mięć TOMSa 720, ale wiem że i tak będzie się kurzył (tak jak obecnie CA-2001 z Toms Turbo).

Tak naprawdę liczy się rozszerzony na FULL Atarek. 1MB,Stereo,Sio2SDin,KMK-IDE,SDX. A tego na Alledrogo nie kupisz. I tu my ciułacze :)

9

Odp: Kupię Atari 130XE

pajero - za 300 ktos mi zawsze moze taka atarke zrobic.
Oryginalnego TOMS'a Ci nikt nie zrobi.

10

Odp: Kupię Atari 130XE

jak to nie kupisz....
swego czasu był xe game system Lotharka wystaiony i to tak z dwa razy...

była to najbardziej rozbudowana atarka jaka pojawiła się na alledrogo...
czego jej brakowało?
-chyba tylko Pasiowej dopałki....

11

Odp: Kupię Atari 130XE

VBXE nie było na pokładzie.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

12

Odp: Kupię Atari 130XE

pajero napisał/a:

A wgłębi im zazdrościmy zawartości półek.

Dla takich tekstow zostalem kolekcjonerem ;-).  Swoja droga atari to nie ferrari, chyba kazdy kto pracuje jest w stanie wydac te 200 PLN co jakis czas na swoje hobby. Albo cos jest moim hobby (poswiecam temu i czas i pieniadze) albo nie. Swego czasu jakis gosc sprzedawal mega kolecje starych komputerow i z tego co pamietem bylo to zdecydowanie taniej niz 5m2 mieszkania w warszawie czy kiepski samochod. Tak wiec takie teksty ze kolecjonerzy poprzez  napedzanie cen starych komputerow ograniczaja moje hobby w postaci przerobienia atari na np.  toster srednio do mnie trafiaja.

Tak poza tym mam nieco 130stek, wiec jedna moge sprzedac - do odbioru w warszawie. Cena za nie pozokla powiedzmy dla czlonkow AA 50 PLN. :-).

Ostatnio edytowany przez bori (2008-03-08 14:34:50)

13

Odp: Kupię Atari 130XE

Oj chciałbyś mieć taki toster jak niektórzy, chciałbyś. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Kupię Atari 130XE

EPI - wielu chciałoby, oj tak !

nosty napisał/a:

pajero - za 300 ktos mi zawsze moze taka atarke zrobic.
Oryginalnego TOMS'a Ci nikt nie zrobi.

Obawiam się, że to mało... spytaj się np. Piguły czy chciałoby mu się wbudować Sio2SDin do Atarka za 300 !

A co do TOMSa, to się zgadza. Tylko, że moje pobudki na kupno były czysto kolekcjonerskie - ostatnio odebrałem becikowe to zapas kasy jest  ;)
Nie jest mi ona potrzebna. Moje CA-2001 z Toms Turbo kurzy się i tyle.
A może są inni chętni by 720-stke wykorzystać do pracy. Pomyśl o tym, nim będzie się ona u Ciebie kurzyć....

AS... napisał/a:

jak to nie kupisz....
swego czasu był xe game system Lotharka wystaiony i to tak z dwa razy...

Czyli z częstotliwością wystawienia TOMS 720 :)


------------------
Reasumując, wole widzieć rozgrzany w akcji 6502 jako "toster" , niź całą kolekcję "ferrari" w szafie !

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-03-08 21:21:30)