1

Temat: SPRZEDAM XF551!!!

Std, nie przerabiana:: cena ok. 100zeta. Jeśli ktoś jest chętny to zabieram to na party do Waskownicy. Oczywiście wcześniej nfo; bo jest to jak wiadomo następny klamot, a na party jade patatajem. ... .sukzzz;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

czemu tak drogo?

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

3

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

Właśnie czemu ???
Jak by cena nie była taka zaporowa to bym sobie ją kupił .
Miał bym już 2 XF`ki .
Dla mnie ta stacja pod warunkiem że jest kompletna czyli kabelek 2xSIO i zasilacz jest warta max 70 zł

4

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

Party raczej odpada bo nie wyrobię z czasem , jestem w trakcie remontu domu i chcę to jak najszybciej skończyć więc każdy wolny dzień jest dla mnie cenny.
Stacje XF551 jedną 100%sprawną już mam więc tak bardzo mnie nie ciśnie kabelek SIO2PC funguje u mnie aż miło popatrzeć .Lada dzień uruchomie ( mam nadzieje ) kontroler IDE do Atari więc mając do dyspozycji twardziela to jazda będzie co najmniej bez trzymanki .
Tak jak pisałem nie dam więcej niż 70 zł oczywiście z wysyłką :)

O jak by to była stacja np do komody 1581 której szukam od 1,5 roku to bym sie nie targował tylko brał bym w ciemno nawet za 150 zł
Ale to nie jest raczej odpowiednie miejsce do poszukiwań sprzętu tej firmy ;)

5

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

jak to sie stalo,ze nie wiedzialem wczesniej,kumpel szukal stacji do Atarci,to jeszcze aktualne ogloszenie???

pozdrowionka dla wszystkich rzeznikow

gep/lamers^dial

6

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

.... oj Gepard(t)... trzeba było patrzeć co Pin dał Waskowi na nagrode .. - była to XF551/3,5"/720kB; pamiętasz jak graliśmy w ping-ponga mównicą, krzesłami i stołami, a piłką początkowo była kulka od myszki; póżniej (zapewne) Waskowa piłka do piłki nożnej?!;;::? ... w pewnym momencie piłka zboczywszy z kursu obrała azymut stacji - ta jak pamiętaqsz na szczęście wyszła bez szfanku. To właśnie ta XF. hehe;-)  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

Chętnie bym kupił. Niestety pojechać nie bardzo mogę, gdyż mam problemy z chodzeniem i jestem przykuty do domu (czekam na wymianę biodra). Przy okazji jakieś propozycje rozszerzenia? Może jednak troszkę zjedziesz z ceną?

8

Odp: SPRZEDAM XF551!!!

Pierdoła ze mnie. Trochę mi się popiep..... daty, przepraszam.

Ostatnio edytowany przez marekcplo (2008-04-16 05:43:42)