Temat: kupie ..coś..do... toms 710

Oryginalny karton i najwazniejsze stryropian ..... jakby ktos mial to pisac ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

opakowanie nie było z kartonu, oraz nie było tam styropianu. Co więc chcesz kupić?? :D :)

(przynajmniej 710 w takiej opcji widziałem) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

łeeee ;/
to kupie to cos do czego była wsadzana ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

któryś z tomsów był w czymś przypominającym walizkę

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

720 byl w walizce z czego pamietam... bo byl kiedys na allegro....
a tego toms 710 nigdy tam nie widzialem jak myslicie ile on moze byc wart na dzien dzisiejszy ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

1500 zł to bym dał :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Ja mam oryginalną walizeczkę od TOMS-a 720... i w sumie mi do niczego potrzebna nie jest ;)

8

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

mac cicho......... bo zaraz sie znjada tacy co bedą chceili od ciebie ja zabrac ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

hmmm... kiedyś tego typu rzeczy po prostu oddawałem ludziom, gdy nie były mi potrzebne... ale jak widzę wszechogarniające nas zmasowane kolekcjonerstwo, to zastanawiam się, czy puścić tego za jakiś sensowny pieniądz ;)

10

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

stryker napisał/a:

Oryginalny karton i najwazniejsze stryropian ..... jakby ktos mial to pisac ;D

:D Ja kupie kartonik ze styropiankami na klemy do tej stacji, może być bez klem ;)

11

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Goncie sie na onet prowokatorzy! ;)

12

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

toms 710 byl pakowany w czarna walizeczke, a sama stacja byla obwinieta folia babelkowa.

13

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Mac - ja chce :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Ok, pinek się zgłosił jako pierwszy, więc on otrzymuje.   Pewnie na najbliższym party Ci ją przekażę... czyli prawdopodobnie w Głuchołazach... i tu mała prośba - przypomnij mi kilka dni przed party, żebym nie zapomniał jej ze sobą zabrać ;)

15

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Mam oryginalną walizkę od Toms710 ( z papierami ) oraz od 720stki... rufniesz!!!!
-walizka jest taka sama jak od 720stki, tylko mniejsza...!
mam jeszcze  box od 130xe ze styropianami itd
od ca 12 ze styropianami itd...



Qrde a na święta byłem w warszawie i nie powyciągałem z piwnicy Boxów...

*nie mylić z byxami!!
ciekawe ile jest wart ten zestaw pudeł..!??

Ostatnio edytowany przez AS... (2008-04-15 07:44:08)

16

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Mac - zagarnę wszystko, co masz niepotrzebnego od Atari :) - przypomnę się przed Głuchołazami :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Pin: Niepotrzebne rzeczy - kasety w Turbo 2000, magnetofony, cartridge, ba... stare atarki i obudowa od TOMS-a 720 z zasilaczem itp pooddawałem ludzikom jakiś czas temu. Została tylko walizeczka ;)

18

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Co to za zlot ma być w Głuchołazach?
Czy jakiś ogólnodostępny ?
Jaki temat zlotu?

Pudło do TOMSA -720 BO TAKIEGO MAM CHĘTNIE KUPIĘ

19

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Radosław: tak jak odpisałem Ci w mailu - Pin zgłosił się jako pierwszy, więc jemu przekazuję walizeczkę.

20

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

macgyver napisał/a:

Radosław: tak jak odpisałem Ci w mailu - Pin zgłosił się jako pierwszy, więc jemu przekazuję walizeczkę.

Ok.

Drogi Pin - serdeczna prośba o odstąpienie walizeczki.
Oczywiście dla Ciebie i macgyver przewiduję  gratisy za ten antyczny drobiazg lub wynagrodzenie w innej postaci (do uzgodnienia)
Śmiało piszcie co mogło by Was przekonać do przekazania tej walizeczki
Przyznam że zależy mi na niej bo posiadam juz TOMS 720 kupiony na niedawnej aukcji.

21

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

napisz czy działa!!!!!

22

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Radosław: jeżeli nie rozumiesz delikatnych aluzji to powiem wprost: Decyzja została podjęta, Pinek dostanie walizkę i nie życzę sobie, abyś pod moim adresem czynił dalsze agitacje w tym temacie. Nie rób takich "nieleganckich" podchodów, bo zdaje się, że decyzja o tym, że walizka do Pinka idzie została podjęta wczoraj przed godziną 7.00, a Ty dopiero po 22.00 wysłałeś maila z propozycją odkupienia. Oczywiście można tłumaczyć się, że nie doczytało się forum. Ale gdy i mailowo i na forum wyjaśniło się Tobie, że decyzja została podjęta, a Ty dzisiaj próbujesz na mnie wpłynąć, to świadczy o tym, że nie szanujesz pewnych zasad.

23

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

macgyver ne gorączkuj się. radosław chce ubić interes. pospolicie wiadomo, że to tylko kwestia dogadania się czy tam jak kto woli kwestia ceny ;) być może pin da się skusić ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

24

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Radosław napisał/a:

Drogi Pin - serdeczna prośba o odstąpienie walizeczki.

Tak jest Radek ! A jak się nie zgodzi, to prawym sierpowym go ! Na najbliższym zlocie !
:P

Ostatnio edytowany przez BTC (2008-04-16 16:12:24)

25

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

kurfa ! Panowie wypad z mojego tematu ! I to juz ! moderator ... jest tu jakis ? ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."